Marchewka Bistro to mieszcząca się w Nowohuckim Centrum Kultury restauracja z prawdziwie rodzinną atmosferą, która serwuje dania stworzone z lokalnych, najwyższej jakości produktów pochodzących od małopolskich rolników i producentów. Codziennie nowe propozycje obiadowe, a dodatkowo w ofercie: tłoczone soki, ciasta i przekąski.

Restauracja działa zgodnie z hasłem: „Nakarmimy Was lokalnie, bo jedzenie ma znaczenie!” i współpracuje między innymi z Tradycyjnym Gospodarstwem Rolnym Gorzkowskich, Osadą Jurajską, Gospodarstwem Ekologicznym Wiesława Dźwigaja, Pierogarnią Buczek, Młynem Klecza, Zagrodą pod Brzozami. Oprócz oferty restauracyjnej Marchewka Bistro zaprasza także na wydarzenia specjalne, warsztaty i koncerty oraz do uczestnictwa w klubie zakupowym Marchewka.

Ponadto restauracji organizowane są warsztaty i spotkania, imprezy okolicznościowe oraz obsługa grup zorganizowanych – zapraszamy do kontaktu!

Nowohuckie Centrum Kultury, poziom -1
Czynne codziennie w g. 11.00 – 20.00
telefon: 533 490 012
e-mail: maria.gorzkowska@fpds.pl

 


Klub zakupowy Marchewka!

 


 

Sztuka na widelcu

Idealny wieczór w weekend? Kolacja i sztuka! Oczywiście w doborowym towarzystwie.

Nowohuckie Centrum Kultury i Marchewka Bistro zapraszają na „Sztukę na widelcu” – czyli połączenie spotkania z kulturą na Scenie NCK, a potem wyjątkową kolację w wieczornej, restauracyjnej odsłonie Marchewki Bistro. Po koncercie, spektaklu, widowisku, zapraszamy na poziom -1 do Marchewki Bistro, na kolację w blasku świec.

Trzydaniowa kolacja to dania przygotowane z naturalnych, najwyższej jakości produktów, którym towarzyszyć będzie lampka lokalnego wina. Wśród pierwszych propozycji menu znajdują się między innymi krem z jarmużu z mleczkiem kokosowym, filet z pstrąga czy trójkolorowa lasagna, na słodko – mus z jabłek i domowy sernik. Wszystko to w cenie 60 zł od osoby.

„Sztuka na widelcu” to niepowtarzalna okazja obcowania ze strawą duchową – dzięki propozycjom Sceny NCK, a zarazem możliwość prawdziwej kulinarnej uczty – w Marchewce Bistro.

Zapraszamy na kulturalno-pyszny wieczór do Nowohuckiego Centrum Kultury!

Kolacja – rezerwacja stolików:
Marchewka Bistro
telefon: 664 067 824
e-mail: maria.gorzkowska@fpds.pl

Scena NCK – rezerwacja biletów:
Biuro Organizacji Widowni NCK
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl