Marchewka Bistro

 

Sztuka na widelcu

Idealny wieczór w weekend? Kolacja i sztuka! Oczywiście w doborowym towarzystwie.

Nowohuckie Centrum Kultury i Marchewka Bistro zapraszają na „Sztukę na widelcu” – czyli połączenie spotkania z kulturą na Scenie NCK, a potem wyjątkową kolację w wieczornej, restauracyjnej odsłonie Marchewki Bistro.

Najbliższe miesiące na Scenie NCK to komediowe spektakle Teatru Kamienica i Teatru MY Berg&Marcinkowski („ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia”, „Kochanie na kredyt”), wyjątkowe koncerty (dawno nie widziana w Krakowie NOSOWSKA, zaskakujący Kortez, uwielbiana przez publiczność Celińska) czy wywołujące śmiech do łez spotkania z Arturem Andrusem, kabaretem Smile i kabaretami Hrabi i Jurki. Po spotkaniu z kulturą zapraszamy na poziom -1 do Marchewki Bistro, na kolację w blasku świec.

Trzydaniowa kolacja to dania przygotowane z naturalnych, najwyższej jakości produktów, którym towarzyszyć będzie lampka lokalnego wina. Wśród pierwszych propozycji menu znajdują się między innymi krem z jarmużu z mleczkiem kokosowym, filet z pstrąga czy trójkolorowa lasagna, na słodko – mus z jabłek i domowy sernik. Wszystko to w cenie 60 zł od osoby.

„Sztuka na widelcu” to niepowtarzalna okazja obcowania ze strawą duchową – dzięki propozycjom Sceny NCK, a zarazem możliwość prawdziwej kulinarnej uczty – w Marchewce Bistro.

Zapraszamy na kulturalno-pyszny wieczór do Nowohuckiego Centrum Kultury!

 

Kolacja – rezerwacja stolików:
Marchewka Bistro
telefon: 664 067 824
e-mail: maria.gorzkowska@fpds.pl

Scena NCK – rezerwacja biletów:
Biuro Organizacji Widowni NCK
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl