Marchewka Bistro

Wiosenny Festiwal Produktu Lokalnego z Małopolski

Zapraszamy na prawdziwe święto lokalnych smaków do Marchewki Bistro! W programie: degustacje najwyższej jakości produktów, zabawy i warsztaty dla dzieci, popisowe konkurencje dla kucharzy! Na wszystkich zainteresowanych czekać będą także rolnicy ze straganami pełnymi świeżych produktów i nowalijek. Wieczór zakończymy koncertem muzyki rozrywkowej w wykonaniu Szkoły Muzycznej.

20 maja (sobota) – wstęp wolny!

Więcej informacji <kliknij>


Majówka w Marchewce

W maju – miesiącu, w którym tak pięknie rozkwitają nasze pola i łąki, Centrum Kultury Kulinarnej Marchewka Bistro zaprasza na „Majówkę w Marchewce”. Przygotowaliśmy dla naszych Gości wiosenne menu z ekologicznych produktów prosto od lokalnych rolników. Pragniemy połączyć świeży zapach wiosny z aromatem naszych  potraw.  Zapraszamy na pyszne domowe jedzenie ze zdrowych produktów: na krem z jarmużu z mleczkiem kokosowym, pierogi gryczane, wiosenne sałatki, kiełbaski z grilla, dania mięsne i jarskie, ciasta własnej produkcji, lody Melba i inne specjały, a wszystko z ekologicznych  produktów z certyfikatem jakości. Jesteśmy otwarci także w długi majowy weekend w dniach 1- 3 maja!

Serdecznie zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury – tego wyjątkowego miejsca w Nowej Hucie, gdzie można połączyć strawę duchową – dzięki licznym propozycjom NCK-u z  prawdziwą ucztą kulinarną w Marchewce  – z daniami, które pamiętamy z dzieciństwa, bo przygotowywały je nasze mamy i babcie. I gdzie teraz  z  Łąk Nowohuckich dociera zapach kwiatów i ziół.

Przyjdź, przeżyj to sam!

Więcej informacji <kliknij>


 

Sztuka na widelcu

Idealny wieczór w weekend? Kolacja i sztuka! Oczywiście w doborowym towarzystwie.

Nowohuckie Centrum Kultury i Marchewka Bistro zapraszają na „Sztukę na widelcu” – czyli połączenie spotkania z kulturą na Scenie NCK, a potem wyjątkową kolację w wieczornej, restauracyjnej odsłonie Marchewki Bistro.

Najbliższe miesiące na Scenie NCK to komediowe spektakle Teatru Kamienica i Teatru MY Berg&Marcinkowski („ZUS czyli Zalotny Uśmiech Słonia”, „Kochanie na kredyt”), wyjątkowe koncerty (dawno nie widziana w Krakowie NOSOWSKA, zaskakujący Kortez, uwielbiana przez publiczność Celińska) czy wywołujące śmiech do łez spotkania z Arturem Andrusem, kabaretem Smile i kabaretami Hrabi i Jurki. Po spotkaniu z kulturą zapraszamy na poziom -1 do Marchewki Bistro, na kolację w blasku świec.

Trzydaniowa kolacja to dania przygotowane z naturalnych, najwyższej jakości produktów, którym towarzyszyć będzie lampka lokalnego wina. Wśród pierwszych propozycji menu znajdują się między innymi krem z jarmużu z mleczkiem kokosowym, filet z pstrąga czy trójkolorowa lasagna, na słodko – mus z jabłek i domowy sernik. Wszystko to w cenie 60 zł od osoby.

„Sztuka na widelcu” to niepowtarzalna okazja obcowania ze strawą duchową – dzięki propozycjom Sceny NCK, a zarazem możliwość prawdziwej kulinarnej uczty – w Marchewce Bistro.

Zapraszamy na kulturalno-pyszny wieczór do Nowohuckiego Centrum Kultury!

 

Kolacja – rezerwacja stolików:
Marchewka Bistro
telefon: 664 067 824
e-mail: maria.gorzkowska@fpds.pl

Scena NCK – rezerwacja biletów:
Biuro Organizacji Widowni NCK
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl