19.05.2024

„Co w trawie piszczy” – spektakl Teatru Figurki

„Co w trawie piszczy” – spektakl Teatru Figurki

Kameralny spektakl w technice teatru cieni dla dzieci w wieku 1-4 lat oraz ich rodziców

Pierwszy spektakl Teatru Figurki adresowany do dzieci najnajmłodszych. Ta historia nie dzieje się ani dawno dawno temu, ani za siedmioma górami i siedmioma morzami. Ta historia dzieje się tuż za drzwiami naszych domów. Mały ślimak wykluwa się z jajka, gąsienica właśnie zamyka się w kokonie, a mała żabka zaraz zrobi pierwszy skok. W tym spektaklu nie będzie wielkich przygód, ani strasznych katastrof. Za to zobaczycie tutaj małą mrówkę, dźwigającą zdecydowanie zbyt duży liść, gonitwę pszczół, które robią sobie wyścigi do kwiatka i pająka, który nie ma się z kim bawić.

reżyseria – Dagmara Żabska
scenariusz – zespół Teatru Figurki
scenografia – Agnieszka Polańska
muzyka – Tomasz Krzyżanowski
występują: Luna Sawka i Tadeusz Dylawerski
produkcja: Marta Hankus, Andrzej Pietyra

 

Spektakl powstał dla „figurkowych najnajów”: Ani, Oliwki, Julka i Ludwisia, ale Teatr zagra go dla wszystkich dzieci od 1 do 4 roku życia, które zechcą do nas przyjść.
Czas trwania: 30 minut
Po spektaklu zapraszamy do cieniowej zabawy.

Pokazy spektakli Teatru Figurki w Nowohuckim Centrum Kultury są realizowane w ramach projektu „Jest inny świat – całoroczna oferta programowa Teatru Figur Kraków prowadzona stacjonarnie”. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

Niedziela, 17.03.2024, budynek C
godz. 10:30
godz. 12:00

Niedziela, 19.05.2024, budynek C
godz. 10:30
godz. 12:00

Bilet - 40 zł
Na spektakl należy zakupić bilety zarówno dla dziecka jak i opiekuna. Obowiązuje jedna cena biletów dla dzieci i osób dorosłych.

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL