- George Addair

Scena NCK

Można wyliczyć wiele powodów, dla których wielbiciele teatru, baletu, tańca, kabaretu i muzyki powinni odwiedzać Scenę NCK. Nie tylko dlatego, że jest nowoczesna – generalny remont odbył się w 2018 r., różnorodna i poszukująca. I nawet nie z tego powodu, że rok w rok odświeżamy jej repertuar i wizerunek.

Scena NCK to wielobarwna mozaika zdarzeń. Kilka razy w miesiącu, przez cały rok, na co dzień i od święta nakręcamy na niej kulturę. Repertuar Sceny tworzony jest tak, by publiczności dać możliwość zobaczenia spektakli powstałych w najbardziej odległych ośrodkach kraju. Dbamy też o to, aby był różnorodny i zadowolił rozmaite gusty. Pamiętamy o dzieciach, młodzieży i seniorach, osobach spragnionych sztuki wysokiej i dobrej rozrywki. A wszystko to powoduje, że gościmy u nas przebojowe komedie, nierzadko w gwiazdorskiej obsadzie, znane i lubiane kabarety, bajki dla dzieci, światowej sławy zespoły baletowe i popularne grupy muzyczne. Odnowiona w 2018 r. sala teatralna może pomieścić na widowni prawie 600 osób, a na największej scenie w Krakowie jednocześnie może się pojawić 450 aktorów!

Scena NCK jest również miejscem gdzie rozgrywają się, organizowane przez Centrum, cykliczne imprezy o ogólnopolskim zasięgu: Festiwal Teatrów Dla Dzieci, Krakowski Festiwal Tańca czy Navigator Festival.

Nauczeni wieloletnim doświadczeniem dobieramy nasz repertuar tak, by zadowolić wszystkich.
Już teraz zapraszamy!

Aktualne wydarzenia na Scenie NCK
<rezerwacja biletów – kliknij>

Wirtualny spacer po Scenie NCK

Wirtualny spacer zrealizowany przez Wirtualne-spacery.pl w dniu 12.12.2018