10.01.2025

Andrzej Piaseczny & Kacper Dworniczak – koncert „Zanim jeszcze Święta”

Andrzej Piaseczny & Kacper Dworniczak – koncert „Zanim jeszcze Święta”

„Zanim jeszcze Święta” to wyjątkowa trasa Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka – wybitnego gitarzysty klasycznego, laureata ponad 40 konkursów ogólnopolskich, jak i międzynarodowych
„Zanim jeszcze święta” to też piękny świąteczny album, który premierę miał w listopadzie 2023, Artyści zagrali kilkanaście wyprzedanych koncertów z tym repertuarem w całej Polsce.

Święta w naszym domu zaczynają się od… muzyki! Zanim zdążymy pomyśleć o duchu Bożego Narodzenia, o krzątaninie, zakupach, zanim dzieci napiszą list do św. Mikołaja, najpierw słyszymy pierwszą świąteczną piosenkę. Każdy z nas ma swoje ulubione, jak ponadczasową „Dzień jeden w roku”, uśmiechniętą „Ding Dong”, czy delikatną „Lulejże, mi lulej” z filmu „Miś”. W tym roku przypomnimy Wam je wszystkie opracowane na głos i gitarę klasyczną w mistrzowskich wykonaniach Andrzeja Piasecznego i Kacpra Dworniczaka. Wprowadzimy Was w muzyczny nastrój delikatności i piękna dźwięku, który będzie Wam towarzyszył przez cały okres świąteczny.

 

ORGANZIATOR WYDARZENIA:
Agora Muzyka

Piątek, 10.01.2025, Scena NCK
godz. 20:00

Bilet - 179-239 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL

Osoby z niepełnosprawnością ruchową prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Organizacji Widowni w celu wyznaczenia miejsc.
Pierwszy i drugi rząd widowni Sceny NCK jest wyposażony w pętlę indukcyjną dla osób słabosłyszących.