29.03.2023

Cardio Contemporary

Cardio Contemporary

Cardio Contemporary to zajęcia dla osób dorosłych (18+) początkujących. Zapraszamy wszystkich początkujących z niewielkim doświadczeniem w dziedzinie tańca współczesnego oraz  tych, którzy mieli przerwę w praktykowaniu, chcących powrócić do regularnych lekcji, do dołączenia do grup Krakowskiego Centrum Choreograficznego – prężnie działającym miejscu dedykowanym sztuce tańca.  

Z dbałości o jakość i komfort zajęć, pierwszy miesiąc (październik) jest miesiącem na obustronną decyzję co do uczestnictwa w zajęciach przez cały sezon. Prowadzące grupy mają dzięki temu możliwość by poznać grupę oraz ewentualnie zasugerować przeniesienie do grupy o innym poziomie zaawansowania. Przez pierwszy miesiąc również uczestnicy mają szansę poznać prowadzącą, przebieg zajęć oraz podjąć decyzję o dalszej chęci uczestnictwa.

Lekcje dwa razy w tygodniu budują kondycję, poprawiają koordynację, zwiększają wydolność, ale również pobudzają kreatywność, zachęcając do artystycznych poszukiwań. Proponujemy alternatywę dla zajęć sportowych czy siłowni w ciekawej, tanecznej formie. Na zajęciach korzystamy z  techniki tańca współczesnego, elementów pracy w podłodze i improwizacji, ćwiczeń sprawnościowych i pracy grupowej.

Na zajęciach ćwiczymy w wygodnym stroju (dresie), na bosaka lub w skarpetkach, ze związanymi włosami i bez biżuterii.

 

Więcej o Cardio Contemporary:
www.nck.krakow.pl/kcc <kliknij>

Karolina Graca

zajęcia:

od 03.10.2022 do 21.06.2023, Studio KCC
poniedziałek, środa, 18:30 - 20:00 od 18. roku życia

120 zł - karnet miesięczny

Informacje i zapisy:

Krakowskie Centrum Choreograficzne
telefon: 12 644 02 66 wew. 20
e-mail: kcc@nck.krakow.pl

podobne zajęcia