06/02/2018

Ferie 2018 – program

Ferie 2018 – program

Jak co roku zapraszamy na moc atrakcji przez dwa tygodnie ferii zimowych! Wśród propozycji: Festiwal Teatrów dla Dzieci, zajęcia rekreacyjne, taneczne, plastyczne i teatralne. Szczegółowy program:

Zapraszamy do tańca

Najmłodszych zapraszamy na Zimowe Figle Migle – czyli spotkania z bohaterami ulubionych kreskówek – tańcom, zadaniom plastycznym i kreatywnym nie będzie końca! Dla nieco starszych przygotowaliśmy TANECZNY MIX – układy choreograficzne z najpopularniejszych teledysków i do dźwięków prawdziwych hitów. Wszyscy b-boy’e i b-girls będą mogli przećwiczyć swoje umiejętności w feryjnej odsłonie zajęć BREAK DANCE.

Szczegółowy harmonogram tanecznych ferii <kliknij>

Kolorowe kredki w pudełeczku noszę…

… ale nie tylko kredki! NCK przemieni się w prawdziwą fabrykę kreatywności! Do wyboru zajęcia: w pracowni graficznej (dla dzieci oraz warsztaty rodzinne), w pracowni ceramicznej (przede wszystkim ulubione „lepienie z gliny” ale także różne techniki plastyczne), warsztaty rysowania piaskiem oraz Warsztaty Edukacji Artystycznej.

Szczegółowy harmonogram plastycznych ferii <kliknij>

W zdrowym ciele

Na wszystkich potrzebujących zastrzyku pozytywnej energii czekają instruktorzy zajęć fitness. Do wyboru: Coctail dance, aerobik, pilates, ZUMBA, Body Shape, gimnastyka dla seniorów 60+.

Studio teatralne 209

Zapraszamy pasjonatów teatru i wszystkich, którzy chcą poznać kulisy pracy aktora, odkrywając przy tym swój artystyczny potencjał  i radość nieskrępowanego tworzenia. Na najmłodszych czekają zajęcia Teatru Ancymon, młodzież zapraszamy do udziału w warsztatach Młodzieżowego Teatru Empiryk, a dorosłych Teatru Ab Intra. W czasie ferii zapraszamy także na dwa spektakle:
„Piaskownica” na podstawie dramatu M. Walczaka – 14 lutego 2018 (środa), g. 20.00 <bilety, więcej informacji – kliknij>
„Karol” spektakl autorski – 16 lutego 2018 (piątek), g. 20.00 <bilety, więcej informacji – kliknij>

Szczegółowy harmonogram teatralnych ferii <kliknij>

Festiwal Teatrów dla Dzieci

Nasza sztandarowa teatralna propozycja dla najmłodszych – w 10 dni festiwalu aż 10 spektakli na Scenie NCK, warsztaty połączone ze spektaklem Teatru Figurki oraz dwa spektakle dla najnajów. Ostatnie bilety dostępne w kasie NCK oraz w sprzedaży internetowej <kliknij>

Szczegółowy program Festiwalu <kliknij>

Lodowisko

Przez całe ferie będzie czynne nasze lodowisko – piruety i pokazowe wywrotki będzie można robić już od godziny 9! Na uczących się jeździć czekają pingwinki od naszego partnera – Kinder Pingui oraz konkurs, w którym do wygrania są łyżwy <więcej informacji o konkursie – kliknij>

Rozpiska ślizgawek <kliknij>

 

Do spędzenia aktywnych ferii w NCK zapraszamy zarówno osoby indywidualne jak i grupy (możliwość ustalenia dogodnego terminu i godzin zajęć) – zapisy dla grup zorganizowanych za pośrednictwem Działu Artystycznego (tel. 12 644 02 66 w. 10, artystyczny@nck.krakow.pl)


Program ferii do wydruku:

Informator FERIE 2018 <kliknij>