07/12/2021

Audycja do nowej produkcji KCC

Audycja do nowej produkcji KCC

Zapraszamy do udziału w audycji do grupowego spektaklu “NOW.HERE” (tytuł roboczy) według konceptu i w reż. Joanny Leśnierowskiej. Sesja odbędzie się w dniach 22-23 stycznia 2022 r. w Krakowskim Centrum Choreograficznym – Nowohuckim Centrum Kultury. 

Audycja przyjmie formę intensywnego dwudniowego warsztatu z autorką spektaklu i Januszem Orlikiem, współtworzącym choreografię projektu. Do spektaklu poszukujemy 6-7 tancerek/tancerzy, zainteresowanych improwizacją, posiadających doświadczenie sceniczne i z mocną formalną taneczną techniką.

terminy audycji: 22.01 i 23.01 wymagana jest obecność na obu dniach sesji
czas: codziennie w godzinach 10.00-18.00 (z przerwą na lunch ok. g. 13.30)

Producentem spektaklu jest Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury.

 

Praca nad projektem planowana jest w dwóch etapach:
7-18 marca 2022
oraz 6 czerwca – 3 lipca 2020 (premiera na Scenie NCK 3 lipca 2022)
Dodatkowo planowane są prezentacje spektaklu w sierpniu, listopadzie i w grudniu 2022 r. w Gdańsku, Krakowie oraz w Lublinie.

Warunki
Realizacja spektaklu oraz warunki finansowane zależeć będą od otrzymanego dofinansowania na produkcję spektaklu w ramach złożonych aplikacji do wybranych programów. Wyniki audycji zostaną ogłoszone drogą mailową do 1.02.2022 r. 

 

Zgłoszenie

Zgłoszenie prosimy przesyłać na adres e-mail: kcc@nck.krakow.pl (w tytule: AUDYCJA)

Zgłoszenie powinno zawierać CV, linki do fragmentów nagrań wideo umożliwiających obejrzenie zgłaszanej osoby w ruchu, oświadczenie RODO (oświadczenie zawiera zgodę na przetwarzanie danych osobowych Kandydata/tki i należy je wydrukować, podpisać oraz odesłać skanem na adres: kcc@nck.krakow.pl). Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 6 stycznia 2022. 

Ze względu na ograniczenia związane z COVID-19 i koniecznością limitowania liczby uczestników, do udziału w audycji zostaną zaproszone wybrane osoby, które zostaną o tym poinformowane do 12 stycznia 2022. 

OSWIADCZENIA AUDYCJA 2022

regulamin AUDYCJA

Opłata za warsztat dla osób zakwalifikowanych do audycji: 10 zł 

 

Więcej informacji:
https://nck.krakow.pl/kcc/blog/audycja-do-nowej-produkcji-kcc-w-rez-joanny-lesnierowskiej/