01/05/2023

Soboty dla poligloty 2023

Soboty dla poligloty 2023

Cztery soboty, cztery języki, cztery spotkania. Wszystkich tych, którzy chcieliby sprawdzić na jakim poziomie posługują się językiem obcym, podnieść swoje umiejętności i ciekawie spędzić czas Centrum Języków Obcych NCK zaprasza na warsztaty:

Deutsch lernen muss nicht unbedingt schwierig sein! Poznawanie języków obcych może być ciekawą zabawą. Podczas warsztatów będzie można zmierzyć się z językiem niemieckim, sprawdzić swoje umiejętności, rozwiązywać zagadki i interaktywnie ćwiczyć (13 V).

El verano se acerca y con él las vacaciones. Poczujesz się jak w słonecznej Hiszpanii. Poznasz nowe zwroty w języku hiszpańskim i razem przygotujemy kolorowe wachlarze, niezbędne w czasie pobytu na Półwyspie Iberyjskim (20 V).

 Ahoy, Captain! Have you ever dreamed of sailing across the ocean? A może jesteś piratem? Przyjdź na warsztaty języka angielskiego i dołącz do nas – będziemy poznawać nowe słówka, śpiewać piosenki, a do tego sprawdzimy co kryje się w pewnej starej skrzyni (27 V).

Vai in vacanza in Italia, ma le uniche parole che conosci in italiano sono „ciao” e „buongiorno”? Z pewnością, podczas pobytu w słonecznej Italii, chciałbyś po włosku zamówić pizzę i porozmawiać z Włochem o pogodzie albo o historii starożytnego Rzymu. To prostsze niż myślisz (3 VI).

 

Terminy warsztatów dla poligloty:

DEUTSCH IST SUPER!
13 maja (sobota), g. 11.00, sala 116
zajęcia dla uczniów szkół podstawowych
<czytaj więcej – kliknij>

¡BIENVENIDO VERANO!
20 maja (sobota), g. 11.00, sala 116
zajęcia dla uczniów szkół podstawowych
<czytaj więcej – kliknij>

ON BOARD!
27 maja (sobota), g. 11.00, sala 116
zajęcia dla uczniów klas 1-4 szkół podstawowych
<czytaj więcej – kliknij>

VACANZE ITALIANE
3 czerwca (sobota), g. 11.00, sala 116
zajęcia dla osób dorosłych
<czytaj więcej – kliknij>