05/05/2023

NCK w ramach Święta Rodziny Krakowskiej 2023

NCK w ramach Święta Rodziny Krakowskiej 2023

Święto Rodziny Krakowskiej to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kulturalno-rodzinny krajobraz Krakowa. Wydarzenie promuje wartości rodzinne, integrację wielopokoleniową, profilaktykę zdrowia, aktywny tryb życia, ciekawe formy spędzania czasu, zaangażowanie w sport, kulturę i sztukę. Równocześnie ukazuje Kraków jako miasto przyjazne rodzinie, atrakcyjne miejsce zamieszkania i pobytu, dbające o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży, zdrowie seniorów, bezpieczeństwo mieszkańców i gości.

W tym roku już po raz trzeci, w dniach 26-28 maja br., Święto zostanie zorganizowane w formule trzydniowej, która została ciepło przyjęta przez mieszkańców naszego miasta. Aktywności dla rodzin zostaną zorganizowane, równolegle w różnych punktach Krakowa, w podmiotach miejskich i komercyjnych prowadzących działania na rzecz krakowskich rodzin. Kluby sportowe, młodzieżowe domy kultury, centra kultury, muzea, teatry oraz prywatne firmy prowadzące ośrodki sportowe i rekreacyjne bardzo aktywnie włączyły się w przygotowanie bogatej i różnorodnej oferty programowej dla krakowskich rodzin w ramach tegorocznego Święta.

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza szczególnie:

27 maja 2023 r. (sobota), w g. 10.00-14.00, NCK
DZIEŃ OTWARTY KLUBU SUPER MAMA
Gry, zabawy, animacje dla najmłodszych: ścieżka sensoryczna, zabawy sensoryczne, chusta animacyjna, zabawy zręcznościowe, zabawy umuzykalniające.

28 maja 2023 r. (niedziela), w g. 11.00-19.00, plener obok Tauron Areny Kraków
STOISKO NOWOHUCKIEGO CENTRUM KULTURY
Dowiedz się co się u nas dzieje, poznaj ofertę zajęć i warsztatów!

Harmonogram, więcej informacji o Święcie Rodziny Krakowskiej:
https://kkr.krakow.pl/aktualnosci/271020,56,komunikat,swieto_rodziny_krakowskiej_2023.html