07/08/2017

Sezon na ogórki #9

Sezon na ogórki #9

Upały, które panowały przez ostatnie dni, spowodowały, że Nowohuckie Centrum Kultury roztopiło się. Nie pomogło okładanie budynku lodem ani prośby kierowane do meteorologów i górali, by coś z tym zrobili.

Wczoraj po południu NCK ostatecznie roztopiło się i spłynęło na Łąki Nowohuckie. Na szczęście ekipa, która drugi miesiąc remontuje Centrum, nie zauważyła tego faktu i prace nadal trwają. Wszystko wskazuje na to, że z początkiem września odnowione wnętrza błysną świeżym blaskiem. A ponieważ do tego czasu temperatura powinna znacznie opaść, to jest nadzieja, że uda się budynek Centrum odtworzyć na swoim starym miejscu i wszystko wróci do normy. Gdyby się jednak nie udało, to roztopione Nowohuckie Centrum Kultury przemianujemy na Nowohuckie Centrum Kąpielowe – skrót pozostanie bez zmian.

Tymczasem prace nad kulturalnym programem na nowy sezon trwają i pomimo niesprzyjających warunków postaramy się stworzyć coś takiego, czemu nie będziecie się mogli oprzeć.

Autorem cyklu Sezon na ogórki jest:

 

 

 

 

 

 

 

Krzysztof Niedźwiedzki
Wieloletni pracownik NCK. A w wolnych chwilach autor i reżyser spektakli teatralnych, oraz książek dla dzieci w każdym wieku. Właściciel jamnika. Marzenie – własny jacht.