04/05/2020

Nie ma nudy w… domu! #31

Nie ma nudy w… domu! #31

Jeśli możecie sobie obecnie pozwolić na luksus niewychodzenia z domu, bardzo się cieszymy i spieszymy z prawdziwie kulturalną pomocą, jeśli dopadłaby Was nuda!

Webinar z dietetykiem: Co jeść w czasie pandemii?

Każdy z nas dobrze wie, że praca z domu sprzyja przyjmowaniu większej ilości przekąsek m.in. ze względu na ich dużą dostępność. Z drugiej strony częstym zjawiskiem jest zapominanie o posiłkach, spowodowane natłokiem pracy. Jak sobie z tym radzić?
Podczas webinaru dietetyk Ewa Karpęcka pomoże znaleźć odpowiedzi na pytania:
– jak w 10 krokach zachować masę ciała sprzed okresu pandemii?
– jak będąc w domu unikać przekąsek i jak zamienić przekąskę na wartościowy posiłek?
– jak przemycić większą ilość warzyw w codziennej diecie?
– jak mądrze planować zakupy w dobie pandemii

Ewa Karpęcka – dietetyk kliniczny i sportowy, założycielka Zdrowe podejście – Dietetyk Ewa Karpęcka, członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Specjalizuje się w układaniu planów żywieniowych dla osób aktywnych fizycznie, zarówno amatorów jak i sportowców wyczynowych. Pomaga w redukcji masy ciała, jednak zawsze ze „zdrowym podejściem”. Pod swoją opieką ma również pacjentów wymagających pomocy w kontekście żywienia klinicznego. Miłośniczka aktywnego stylu życia, uwielbia podróże, góry i wspinaczkę. Prowadzi również szkolenia nt. zdrowego żywienia oraz warsztaty żywieniowe dla firm oraz szkół.

Webinar na Facebooku NCK <kliknij>
w środę (6 maja 2020 r.), rozpoczęcie o g. 18.00
Wstęp wolny!

 

Sprawdźcie też koniecznie nasze inne propozycje, które pomogą Wam nie dopuścić do nudy w domu: