22.05.2024

Klub Super Mama – spotkanie: Bezpieczny maluch – pierwsza pomoc u niemowląt i małych dzieci

Klub Super Mama – spotkanie: Bezpieczny maluch – pierwsza pomoc u niemowląt i małych dzieci

spotkanie poprowadzi Michał Brandys – ratownik medyczny

Pierwsza pomoc u niemowlaków i małych dzieci to w niektórych sytuacjach jedyne działanie, które może uratować zdrowie lub życie dziecka. Nie każdy potrafi przyjąć aktywną postawę i przystąpić do ratowania czyjegoś życia lub zdrowia. Dlatego tak ważne jest, by nie bać się tej pomocy udzielić. Również w przypadku najmłodszych dzieci. Pierwsza pomoc u niemowlaka i małego dziecka, w zależności od konkretnej sytuacji, opiera się na kilku najważniejszych czynnościach, których przebieg warto poznać, ta wiedza można przecież uratować małego człowieka. Spotkanie obejmować będzie zagadnienia związane z najczęstszymi zdarzeniami dotyczącymi niemowląt i  małych dzieci.

Michał Brandys  – ratownik medyczny, od 18 lat związany z ratownictwem. Swoją przygodę z ratowaniem zacząłem od ratownictwa wodnego, a potem ratownictwa medycznego, w 2008 uzyskał tytuł ratownika medycznego, od 2010 zaczął udzielać się jako szkoleniowiec i od tego momentu z pasją zajmuje się edukacją społeczeństwa na temat pierwszej pomocy.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy, nowych umiejętności, wymiany doświadczeń i wzajemnego wspierania się w rodzicielstwie. Zapraszamy rodziców i opiekunów na spotkania warsztatowe i wykłady, których celem jest wspomaganie rozwoju dziecka, zrozumienie jego potrzeb, budowanie mocnych i zdrowych więzi emocjonalnych oraz wzmacnianie kompetencji wychowawczych.
Więcej informacji o Klubie <kliknij>

Środa, 22.05.2024, sala kameralna 203
godz. 10:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 36
e-mail: KLUBSUPERMAMA@NCK.KRAKOW.PL