09.04.2017

Kapele Serc 2017

Kapele Serc 2017

To już dziewiąta edycja tej ogólnopolskiej akcji zainicjowanej przez Polską Sekcję Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej CIOFF. Akcja ta spotkała się z szerokim odzewem ze strony wielu zespołów. Koncerty dedykowane osobom chorym na stwardnienie rozsiane na stałe wpisały się do kalendarza imprez organizowanych przez zespoły.

Także Nowohuckie Centrum Kultury po raz dziewiąty jest gospodarzem tego koncertu, promując swoją działalność otwartą na drugiego człowieka, dającą choćby częściową ulgę i chwilową radość ludziom chorym i potrzebującym wsparcia finansowego bądź duchowego, będącą wkładem na rzecz ich wsparcia psychicznego i umocnienia wiary w drugiego człowieka.

Podczas koncertu będzie organizowany kiermasz, podczas którego każdy będzie miał możliwość wsparcia finansowego poprzez zakup wystawionych do sprzedaży przedmiotów. Dochód z koncertu zostanie przekazany Polskiemu Towarzystwu Stwardnienia Rozsianego oddział w Krakowie.

Wystąpią:

Lidia JazgarZespół Pieśni i Tańca „Nowa Huta”Grupa Baletowa „Etiuda”, Zespół Tańca Nowoczesnego „Klips”Zespół Tańca Nowoczesnego „Enigma”Formacja Amatorskiego Klubu Tańca Towarzyskiego „encek”Grupa „Maram”Szkoła Tańca Jane AustenZespół Tańca Indyjskiego „Moh Lena”Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiacy”, Zespół Tańca Irlandzkiego „Eriu”Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiak”, Wychowankowie ZPiT „Krakus”.

 

Wspierajmy tych, którzy Was potrzebują, dla których Wasz dar z serca jest promykiem nadziei a dobro przekazane innym zawsze wróci do Was z podwojoną siłą!

Niedziela, 09.04.2017, Scena NCK
godz. 17:00

Wstęp wolny