08.05.2014

Kabaret Młodych Panów

8 maja 2014 r. (czwartek), godz. 1900, sala teatralna

Odlewnia Form Satyrycznych

ofsOdlewnia Form Satyrycznych to wspólny projekt Nowohuckiego Centrum Kultury i Formacji Chatelet. Pragniemy aby kabaret na stałe wpisał się w kulturalny pejzaż Nowej Huty i właśnie dlatego proponujemy państwu cykl spotkań z najlepszymi i najciekawszymi polskimi kabaretami. Różnorodność zapraszanych przez nas, raz w miesiącu, gości pozwoli państwu docenić jak bardzo pojemnym, różnobarwnym i wielopłaszczyznowym zjawiskiem jest współczesny kabaret.
Gwarantujemy świetną zabawę i obiecujemy liczne niespodzianki zarówno dla publiczności jak i zapraszanych przez nas gości.
Gospodarzem cyklicznych spotkań będzie Formacja Chatelet.

Młodzi Panowie są z Rybnika. Ale zobaczyć ich można wszędzie, ponieważ ciągle jeżdżą po Polsce i okolicach. Już ich pierwszy program odniósł sukces, co świadczyło o trafności artystycznych pomysłów. A potem z dnia na dzień było coraz lepiej i tak jest do dziś. Gdy wychodzą na scenę, publiczność wpada w szał i płacze ze śmiechu. Nie boją się satyry społecznej i politycznej, ale dawkują ja z pomysłem i ze smakiem. Inteligentny dowcip i zaskakujące pointy są domeną ich występów. Są teraz w pełni sił, u szczytu sławy, co nie znaczy, że nie mogą nas jeszcze czymś zaskoczyć…

Gospodarz wieczoru: Formacja Chatelet

bilety: 50 zł
Biuro Promocji i Organizacji Widowni
tel. 12 644 24 81, 517 248 619
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl


Nadzieja dla Alana

Nowohuckie Centrum Kultury i Formacja Chatelet w ramach wspólnego projektu – Odlewni Form Satyrycznych – włączają się w akcję pomocy dziewięcioletniemu Alanowi, który od dwóch lat walczy z chorobą nowotworową. W trakcie każdej edycji OFS będzie organizowana zbiórka pieniędzy na jego leczenie. Dajmy mu szansę!

konto: 83 1020 2892 0000 5302 0150 8522 (PKO BP)
hasło: „Kozłowski Alan”

Czwartek, 08.05.2014