05.06.2014

Kabaret Skeczów Męczących

5 czerwca 2014 r. (czwartek), godz. 2000, sala teatralna

Odlewnia Form Satyrycznych

ofsKabaret Skeczów Męczących powstał w Kielcach w roku 2003. Do tej pory formacja stworzyła pięć autorskich programów, z których każdy był bardzo dobrze przyjmowany i wielokrotnie nagradzany. Członkowie KSM na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia, nie stronią od improwizacji i zabawy z widzem. Ogólnopolską popularność przyniosły im takie kabaretowe hity jak „Piosenka Trenera”, „Nasza Klasa”, skecze o Jacku Krzynówku i mało rozgarniętym ochroniarzu „Śrubie”.
Dzięki częstym udziałom w telewizyjnych programach kabaretowych KSM szybko stał się rozpoznawalny przez szeroką publiczność. Byli stałymi gośćmi u Piotra Bałtroczyka, a z czasem żaden telewizyjny kabareton nie mógł się obyć bez ich udziału i energetycznego wkładu. Kabaret Skeczów Męczących odważnie wyśmiewa wszystko, co ich otacza.

Odlewnia Form Satyrycznych to wspólny projekt Nowohuckiego Centrum Kultury i Formacji Chatelet. Pragniemy aby kabaret na stałe wpisał się w kulturalny pejzaż Nowej Huty i właśnie dlatego proponujemy państwu cykl spotkań z najlepszymi i najciekawszymi polskimi kabaretami. Różnorodność zapraszanych przez nas, raz w miesiącu, gości pozwoli państwu docenić jak bardzo pojemnym, różnobarwnym i wielopłaszczyznowym zjawiskiem jest współczesny kabaret.
Gwarantujemy świetną zabawę i obiecujemy liczne niespodzianki zarówno dla publiczności jak i zapraszanych przez nas gości.
Gospodarzem cyklicznych spotkań będzie Formacja Chatelet.

Gospodarz wieczoru: Formacja Chatelet

bilety: 50 zł
Biuro Promocji i Organizacji Widowni
tel. 12 644 24 81, 517 248 619
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

 

ksm plakat


Nadzieja dla Alana

Nowohuckie Centrum Kultury i Formacja Chatelet w ramach wspólnego projektu – Odlewni Form Satyrycznych – włączają się w akcję pomocy dziewięcioletniemu Alanowi, który od dwóch lat walczy z chorobą nowotworową. W trakcie każdej edycji OFS będzie organizowana zbiórka pieniędzy na jego leczenie. Dajmy mu szansę!

konto: 83 1020 2892 0000 5302 0150 8522 (PKO BP)
hasło: „Kozłowski Alan”

Czwartek, 05.06.2014