03.04.2014

Kabaret Limo

3 kwietnia 2014 r. (czwartek), godz. 1900, sala teatralna

Odlewnia Form Satyrycznych

ofsZespół pochodzi Gdańska i oficjalnie istnieje od 1999 roku, kiedy to w jednym z tamtejszych liceów Abelard Giza i Marcin Kulwikowski postanowili się założyć – jako kabaret.
Do tej pory stworzyli kilka programów: „Limoniada”, „Wersja robocza”, „Program ze zwłoką”, „Za murami, za stosami”, „Miasteczko”, „Dzielnia” – nagradzane one były na najważniejszych kabaretowych przeglądach w kraju.
Rozśmieszają w niesamowity sposób – bawią się tym co robią, podpierając doskonałe teksty kunsztownym aktorstwem. Ci którzy obserwują karierę Lima z pewnością pamiętają ich habity i Świętą Inkwizycję oraz czarne trampki, którymi podbijają serca publiczności. Udało im się to po wielokroć, dlatego i tym razem gwarantujemy naprawdę świetną zabawę.

Odlewnia Form Satyrycznych to wspólny projekt Nowohuckiego Centrum Kultury i Formacji Chatelet. Pragniemy aby kabaret na stałe wpisał się w kulturalny pejzaż Nowej Hutyi właśnie dlatego proponujemy państwu cykl spotkań z najlepszymi i najciekawszymi polskimi kabaretami. Różnorodność zapraszanych przez nas, raz w miesiącu, gości pozwoli państwu docenić jak bardzo pojemnym, różnobarwnym i wielopłaszczyznowym zjawiskiem jest współczesny kabaret.
Gwarantujemy świetną zabawę i obiecujemy liczne niespodzianki zarówno dla publiczności jak i zapraszanych przez nas gości.
Gospodarzem cyklicznych spotkań będzie Formacja Chatelet.

Gospodarz wieczoru: Formacja Chatelet

bilety: 50 zł

Biuro Promocji i Organizacji Widowni
tel. 12 644 24 81, 517 248 619
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl

 

ofs limo


 

Nadzieja dla Alana

Nowohuckie Centrum Kultury i Formacja Chatelet w ramach wspólnego projektu – Odlewni Form Satyrycznych – włączają się w akcję pomocy dziewięcioletniemu Alanowi, który od dwóch lat walczy z chorobą nowotworową. W trakcie każdej edycji OFS będzie organizowana zbiórka pieniędzy na jego leczenie. Dajmy mu szansę!

konto: 83 1020 2892 0000 5302 0150 8522 (PKO BP)
hasło: „Kozłowski Alan”

Czwartek, 03.04.2014