20.03.2014

Kabaret Smile

Odlewnia Form Satyrycznych

ofsOdlewnia Form Satyrycznych to wspólny projekt Nowohuckiego Centrum Kultury i Formacji Chatelet. Pragniemy aby kabaret na stałe wpisał się w kulturalny pejzaż Nowej Huty i właśnie dlatego proponujemy państwu cykl spotkań z najlepszymi i najciekawszymi polskimi kabaretami. Różnorodność zapraszanych przez nas, raz w miesiącu, gości pozwoli państwu docenić jak bardzo pojemnym, różnobarwnym i wielopłaszczyznowym zjawiskiem jest współczesny kabaret.
Gwarantujemy świetną zabawę i obiecujemy liczne niespodzianki zarówno dla publiczności jak i zapraszanych przez nas gości.
Gospodarzem cyklicznych spotkań będzie Formacja Chatelet.

Kabaret SMILE przebojem zdobywa publiczność wszędzie gdzie się pojawi. Prezentowane przez kabaretowych artystów pochodzących z Lublina skecze i piosenki nawiązują do otaczającej nas rzeczywistości, pozwalając spojrzeć widzowi na groteskowość codziennych, z pozoru wydawałoby się mało śmiesznych sytuacji. SMILE jest wielokrotnym finalistą przeglądu kabaretowego PAKA. W 2011 roku został zwycięzcą prestiżowego festiwalu „Ryjek”, a w 2010 r. na festiwalu „Debeściak” zdobył I miejsce (przyznawane przez publiczność). Podczas ich występów widzowie częstowani są błyskotliwymi skeczami, a następnie upajają się łatwo wpadającymi w ucho, zabawnymi piosenkami – jednym słowem (ewentualnie dwoma) – kabaretowa uczta.

Gospodarz wieczoru: Formacja Chatelet

bilety: 50 zł

Biuro Promocji i Organizacji Widowni
tel. 12 644 24 81, 517 248 619
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl


Nadzieja dla Alana

Nowohuckie Centrum Kultury i Formacja Chatelet w ramach wspólnego projektu – Odlewni Form Satyrycznych – włączają się w akcję pomocy dziewięcioletniemu Alanowi, który od dwóch lat walczy z chorobą nowotworową. W trakcie każdej edycji OFS będzie organizowana zbiórka pieniędzy na jego leczenie. Dajmy mu szansę!

konto: 83 1020 2892 0000 5302 0150 8522 (PKO BP)
hasło: „Kozłowski Alan”

Czwartek, 20.03.2014