12/11/2023

7. edycja NH MASTERS!

7. edycja NH MASTERS!

25 listopada zapraszamy na 7. edycję konkursu break dance w NCK!

W tanecznych bitwach zmierzą się bgirls i bboys, walcząc o nagrody w dwóch kategoriach wiekowych: KIDS (do 15 lat) i DOROŚLI (powyżej 15 lat). W jury NH Masters jak zwykle zasiądą trzy osoby, zasłużone na polskiej i międzynarodowej scenie: Bgirl Paulina – Paulina Starus, Bboy Mefo – Mateusz Godlewski, Bboy Gregory – Grzegorz Gniwecki. Oprawą muzyczną zajmą się: DJ Markowy (Świebodzice), DJ Plash, DJ Merrenda (Sinior Family / Mad Skillz).

Impreza rozpoczyna się o godzinie 14.00, rejestracja zawodników od 11.00 do 13.45 (zgłosić się można jednak już teraz, wysyłając KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ ze strony https://nck.krakow.pl/nowa-huta-masters-2023/ na adres: artystyczny@nck.krakow.pl). Zapraszamy też wszystkich chętnych do kibicowania na widownię – bilety już w sprzedaży: https://biletyna.pl/event/view/id/371014

 

Warsztaty na dobry początek

W ramach rozgrzewki, wszystkich zawodników zapraszamy na warsztaty z BGIRL Pauliną – też 25 listopada w NCK, w godzinach 11.00-12.30:

Podczas warsztatów przed NH Masters skupimy się na budowaniu własnego oryginalnego stylu i kreowania własnych ruchów – poprzez ćwiczenia kreatywne jak również te bazujące na breaking foundations. Na warsztatach popracujemy również na freezami – ich kierunkiem oraz budowaniem impactu w rundach na tym elemencie.

Wejściówka na warsztat kosztuje 60 zł, zapisy: artystyczny@nck.krakow.pl

 

Street art na żywo

Równolegle do konkursu, w tunelu prowadzącym za budynek NCK, odbywać się będzie graffiti jam. Zapraszamy writerów z całej Polski na ściany, które mają już za sobą wieloletnią tradycję malowania.