20.08.2017

Zespół ElendeS – Scena Letnia – koncert odwołany

Zespół ElendeS – Scena Letnia – koncert odwołany

Z ostatniej chwili – z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych koncert zespołu ElendeS został odwołany. Przepraszamy i równocześnie zapraszamy na kolejny koncert tego zespołu na naszej scenie plenerowej – już 16 września 2017 r. podczas Kombinatu Kultury.

Młodzi, zdolni, akustyczni – przejmą SCENĘ LETNIĄ  w przedostatni niedzielny wieczór wakacji. Usłyszymy covery znanych hitów, ale też nowoczesne, autorskie kompozycje. Multiinstrumentaliści zmultiplikują wrażenia. Koniecznie!

 

ElendeS – trio wykonujące energiczną muzykę akustyczną. Repertuar składa się ze znanych utworów we własnych interpretacjach, jak również z twórczości autorskiej. Podczas występów najczęściej łączone są obie te formy.

Zespół został założony w październiku 2015 r. przez dwóch multi-instrumentalistów: Stein’a Godderé’a  oraz Łukasza Chrzanowskiego. Obaj muzycy poznali się podczas przygotowań do charytatywnego koncertu na rzecz Fundacji Jaśka Meli. Po zakończeniu tego projektu postanowili kontynuować współpracę i połączyć siły, by wspólnie stworzyć koncepcję duetu z wykorzystaniem wielu instrumentów. Pomysł polega na tym, żeby dać odczuć publiczności, że na scenie znajduje się cały zespół. Dwie gitary, dwa wokale, jedno piano oraz z instrumenty perkusyjne obsługiwane wyłącznie przy użyciu nóg. W drugiej połowie 2016 roku zespół zdecydował się na powiększenie składu o gitarę basową oraz trzeci wokal w osobie Andrzeja Kuchty.

Więcej na temat ElendeS oraz jego członków można przeczytać tutaj:
www.facebook.com/elendeskrakow/
www.elendeskrakow.wixsite.com/elendes

 

Pełen repertuar do pobrania:
Scena letnia 2017 <kliknij>

Niedziela, 20.08.2017, scena plenerowa NCK
godz. 18:00 - koncert odwołany

Wstęp wolny

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: rezerwacja@nck.krakow.pl