14.05.2019

Zdrowie i medycyna – Terapia Atlas Balancing: ustawianie Atlasa, pierwszego kręgu kręgosłupa

Zdrowie i medycyna – Terapia Atlas Balancing: ustawianie Atlasa, pierwszego kręgu kręgosłupa

Wykład poprowadzi Renata Pasowicz – biolog, naturoterapeuta, certyfikowany terapeuta metody DAO-THA Klangcodes Therapy – Atlas and Body in Balance

 

Atlas – pierwszy kręg kręgosłupa. Jego niewłaściwe położenie może odpowiadać za wiele bolesnych dolegliwości i zachorowań (u większości ludzi znajduje się w niewłaściwym położeniu rotacyjnym, co może prowadzić do wielu zakłóceń fizycznych i psychicznych).

Terapia ATLAS BALANCING (ustawianie Atlasa), opracowana przez Elizabeth Westermann, to metoda oparta na usuwaniu istniejących napięć poprzez połączenie specyficznego masażu okolic głowy, szyi i karku, wspartego mantrami dźwiękowymi. Metoda ta nie jest zabiegiem kręgarskim, a umożliwia pierwszemu kręgowi odnalezienie jego zrównoważonej, prawidłowej, stabilnej pozycji, w efekcie prowadząc do poprawy komunikacji neuronalnej między głową, centralnym układem nerwowym, a resztą ciała. Atlas Balancing uruchomia procesy samonaprawcze i regeneracyjne, usuwa nieprawidłowe ułożenie atlasa precyzyjnie i całkowicie bezpiecznie, a co najważniejsze – jest bardzo delikatna i przez to całkowicie bezpieczna.

Wtorek, 14.05.2019, sala kameralna 203
godz. 18:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: EDUKACJA@NCK.KRAKOW.PL