23.09.2023

40 lat NCK! Skaldowie, Ralph Kaminski, Anna Rusowicz i Kuba Badach – „Z kopyta encek rwie!”

40 lat NCK! Skaldowie, Ralph Kaminski, Anna Rusowicz i Kuba Badach – „Z kopyta encek rwie!”

Po trwającej blisko 10 lat budowie, Nowohuckie Centrum Kultury rozpoczęło działalność jesienią 1983 roku. Wielki dom kultury w ogromnej dzielnicy szybko stał się miejscem kultowym, w którym zagościła sztuka i edukacja artystyczna prezentująca wielobarwne i różnorodne oblicze.

Dziś – z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia – zapraszamy na absolutnie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju koncert. Jako główna gwiazda wieczoru wystąpią Skaldowie, a ich utwory wykonają Ralph Kaminski, Anna Rusowicz i Kuba Badach. To niezwykłe muzyczne spotkanie będzie pomostem pomiędzy przeszłością i teraźniejszością, a jednocześnie niepowtarzalną i jedyną okazją, by zobaczyć Artystów z tak różną sceniczną charyzmą na jednej scenie! Podczas koncertu usłyszymy takie utwory jak Cała jesteś w skowronkach, Medytacje wiejskiego listonosza czy Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał w całkowicie nowych aranżacjach.

 

Wystąpią:

Skaldowie na czele z Andrzejem Zielińskim (instrumenty klawiszowe, organy Hammonda, śpiew) i Jackiem Zielińskim (skrzypce, trąbka, śpiew) wystąpią w składzie: Jerzy Tarsiński (gitara), Grzegorz Górkiewicz (instrumenty klawiszowe),  Jan Budziaszek (perkusja),  Bogumił Zieliński (gitara basowa), Gabriela Zielińska-Tarcholik oraz Piotr Feledyk (saksofon),

towarzyszyć im będą:

Ralph Kaminski,

Anna Rusowicz,

Kuba Badach,

Zespół wokalny Wołosatki.

Sobota, 23.09.2023, Scena NCK
godz. 16:00

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL

Osoby z niepełnosprawnością ruchową prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Organizacji Widowni w celu wyznaczenia miejsc.
Pierwszy i drugi rząd widowni Sceny NCK jest wyposażony w pętlę indukcyjną dla osób słabosłyszących.