31.12.2023

TRE VOCI The Best Of – koncert sylwestrowy

TRE VOCI The Best Of – koncert sylwestrowy

Zdobywcy Złotej Płyty w kategorii Muzyka poważna – TRE VOCI – zapraszają na jedyny w swoim rodzaju wieczór sylwestrowy!
Voytek, Mikołaj i Miłosz czyli Tenorzy nowej generacji to fenomen na polskiej scenie muzycznej. Dzięki swej przyjaźni, talentowi i ciężkiej pracy wprowadzili na polskie estrady gatunek classical crossover i przełamali stereotyp śpiewaka operowego. Koncertują na całym świecie, a bilety na ich występy są wyprzedawane z wielomiesięcznym wyprzedzeniem.

Sylwestrowy koncert TRE VOCI to niezwykła podróż po muzycznych nastrojach od włoskiego Portofino po Nowy Jork. Tenorzy połączą w nim operowe brzmienia głosów z przebojami muzyki popularnej. Przywrócą do życia szlagiery i nadadzą im nową jakość. Muzyka filmowa, musical, ballady rockowe, piosenka włoska, bossanovy i latynoskie rytmy… to wszystko złoży się na niezwykły wieczór i zakończenie roku z TRE VOCI – artystami o mocnych głosach, wielkich sercach i ogromnym poczuciu humoru.

Show wzbogacone zostanie niesamowitymi wizualizacjami i imponującą oprawą świetlną. Na scenie towarzyszyć tenorom będzie zespół muzyczny, złożony z najlepszych poznańskich instrumentalistów i wirtuozów w swoim fachu.

Sylwester z TRE VOCI to nie tylko muzyka, styl i elegancja, ale przede wszystkim spotkanie z nowopoznanymi przyjaciółmi. Cytując: „Nigdy nie zawodzą… coraz częściej jednak przekraczają granicę między ziemią a niebem”. Wrażenia widzów mówią same za siebie. Nie może Was zabraknąć!

Po koncercie przewidziany jest toast wzniesiony kieliszkiem wina musującego.

Niedziela, 31.12.2023, Scena NCK
godz. 21:00

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL

Osoby z niepełnosprawnością ruchową prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Organizacji Widowni w celu wyznaczenia miejsc.
Pierwszy i drugi rząd widowni Sceny NCK jest wyposażony w pętlę indukcyjną dla osób słabosłyszących.