15.01.2023

To all Nations! Kraków – kolędowe serce świata

To all Nations! Kraków – kolędowe serce świata

Czwarta edycja wspólnego, międzynarodowego spotkania kolędowego –  w Krakowie, w Małopolsce. W tym roku zapraszamy na premierowe, wyjątkowe i zaskakujące… – JASEŁKA ŚWIATOWE!

Wydarzenie – spotkanie – wspólne kolędowanie, które łączy kontynenty, kraje, kultury, regiony, wyznania i przekonania – łączy nicią Pokoju i Dobra, które przynosi ze sobą czas Świąt Bożego Narodzenia.

Wykonawcami będą rezydenci oraz mieszkańcy Krakowa i całej Małopolski, którzy przybyli tutaj z dalekich stron, a Kraków i miasta naszego Regionu stały się ich drugim domem. Podczas koncertu usłyszymy kolędy i pieśni świąteczne z najodleglejszych, egzotycznych zakątków naszego globu, ale też naszych europejskich sąsiadów – min. z Filipin, Wenezueli, Kolumbii, Chile, Boliwii z Illinois, Florydy, Australii, Białorusi, Uzbekistanu, Syrii, Kuby, Meksyku, Węgier, Ukrainy, Słowacji, Norwegii, Colorado, Austrii, Peru. Podczas wieczoru planujemy wspólne z publicznością śpiewanie kolędy „Cicha noc” w różnych językach świata oraz w języku polskim.

Uwaga, uwaga! W tym roku dodatkowo – Goście Specjalni – przeniosą nasze wydarzenie do świata prawdziwej dyplomacji…

 

Organizator wydarzenia:
Fundacja Equinum

Partner główny:
Województwo Małopolskie

Współpraca:
Nowohuckie Centrum Kultury, Pistachio Box, Naiwnie.pl

Patronat medialny:
Kraków.pl

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

Niedziela, 15.01.2023, Scena NCK
godz. 18:00

Informacje:

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL