Taniec dla zielonych

Taniec dla zielonych

Zajęcia zawieszone. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Zajęcia dla osób, które nie mają doświadczenia w tańcu i określiłyby swój poziom jako początkujący. Zajęcia dla tych którzy chcą zacząć!
Grupa pracuje regularnie dwa razy w tygodniu, nad wzmacnianiem i uelastycznianiem ciała, rozwija koordynację ruchową i umuzykalnienie poprzez różne techniki taneczne i wspomagające. Zieloni pracują pod okiem wykwalifikowanych pedagogów, a tempo zajęć dostosowane jest do możliwości grupy.
Cel programu to przygotowanie ciała do pracy na scenie w różnych technikach. Lekcje są dobrym startem, by w przyszłości dostać się do Pracowni.
Postępy pracy Zielonych są monitorowane i omawiane po każdym semestrze.
Zieloni, podobnie jak tancerze Pracowni, korzystają z warsztatów i innych edukacyjnych i artystycznych dodatków (spektakle, spotkania, prezentacje, jamy improwizacyjne) na ulgowych warunkach finansowych.
Podczas lekcji używamy różnych niekonwencjonalnych i nowatorskich metod, aby przygotować ciało do tańca.
Na zajęcia prosimy zabrać sportowy, wygodny strój (dres) niekrępujący ruchów i pełną chęci bojową postawę! Tańczymy boso.
Na zajęciach: #taniec_współczesny #taniec_fizyczny #szał #nowość #skoki #przysiady #pompki #pajacyki #skakanki #zadowolenie z siebie!

Informacje i zapisy: