29.06.2017

Pracownia PRO

Pracownia PRO

Pracownia PRO to stała grupa tańca współczesnegopracująca regularnie cztery razy w tygodniu – wymagająca i dla wymagających! Zajęcia przeznaczone są dla tancerzy zaawansowanych, chcących pracować intensywnie doskonaląc swoje umiejętności i poziom techniczny lub dla osób przygotowujących się do egzaminów na wyższe uczelnie artystyczne. Wymagana duża sprawność fizyczna, dobra kondycja, zaangażowanie, odpowiedzialność, determinacja i punktualność!
Oczekiwana frekwencja: 99, 9 %!

Członkowie Pracowni deklarują swoje uczestnictwo w Pracowni na cały sezon artystyczny – zgrana grupa, wspierając się i wzajemnie mobilizując, szybciej robi postępy. W ciągu roku tancerze Pracowni korzystają nie tylko ze stałych zajęć, ale także z warsztatów, coachingów i szkoleń, zawsze w promocyjnych cenach. Członkowie Pracowni korzystają również z promocyjnej ceny na spektakle prezentowane w KCC.
Ponieważ Pracownia to nie tylko zajęcia, tancerze biorą udział w spotkaniach,prezentacjach i jamach improwizacyjnych, które mają poszerzyć ich wiedzę o tańcu i teatrze oraz stworzyć teoretyczne podłoże do pracy na sali, a następnie na scenie.Postępy tancerzy Pracowni są na bieżąco monitorowane i indywidualnie omawiane na zakończenie każdego semestru.
Każdy tancerz Pracowni może liczyć na wsparcie Centrum w swoich działaniach artystycznych (dostęp do sali, wsparcie merytoryczne, konsultacje). Dla członków Pracowni udział w konkursie choreograficznym 3…2…1…TANIEC! jest bezpłatny.

Pracownia PRO jest grupą elitarną, nastawioną na mocną pracę techniczną i bardzo zintegrowaną w swojej idei. W ramach regularnych lekcji i prób, grupa tworzy również własny repertuar, który powstaje pod okiem tancerek Grupy Wokół Centrum. Pierwszą realizacją był spektakl “Szansa szansa” w choreografii Moniki Świecy i Marty Wołowiec.

Audycja do grupy odbędzie się 30 września o godzinie 19:00 w formie otwartej lekcji. Więcej informacji o audycji: TUTAJ

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA AUDYCJĘ

Start: 3 października

Zajęcia prowadzone są przez tancerki Grupy Wokół Centrum oraz pedagogów z zewnątrz, zapraszanych specjalnie do pracy z grupą.

www.krakowskiecentrumchoreograficzne.pl

Agata Moląg, Marta Wołowiec, Monika Świeca

zajęcia:

od 03.10.2016 do 30.06.2017, Studio KCC
poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, 19:30 - 21:00

170 zł - karnet miesięczny

Informacje i zapisy:

podobne zajęcia