11/04/2016

Taneczne Zamieszanie

Taneczne Zamieszanie

Przed nami trzy wydarzenia z gatunku tańca współczesnego. Płaczki w wykonaniu Grupy Wokół Centrum, Zamieszanie Krakowskiego Centrum Choreograficznego i kolejna edycja Festiwalu Tańca Współczesnego SPACER. Będziemy tańczyć w budynku NCK, wokół niego i w Alei Róż. A ponieważ widzowie nieoczekiwanie mogą stać się współtwórcami wydarzenia, wobec tego zapraszamy… do tańca.

Płaczki – Grupa Wokół Centrum

Spektakl tańca współczesnego w choreografii Agaty Moląg

(…)Martwisz się czasem czy twoje życie coś znaczy?

Co po sobie zostawisz? I kto za Tobą

zapłacze? Nic się nie martw! Załatwi się. Takich.

tańczą: Agata Moląg, Monika Świeca, Marta Wołowiec

16 kwietnia (sobota), godz. 17:00, Studio KCC

Zamieszanie – Scenariusz działań w przestrzeni publicznej

Spektakl Krakowskiego Centrum Choreograficznego, oparty o działanie improwizacyjne w przestrzeni publicznej. Projekt otwarty jest dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z kreatywnym działaniem w przestrzeniach nieteatralnych oraz otworzyć się na interakcję z przypadkowym widzem. Zamieszanie to wydarzenie, do którego można dołączyć w każdej chwili i stać się jego współtwórcą.

29 kwietnia (piątek), godz. 19:00, Aleja Róż

Festiwal Tańca Współczesnego SPACER

SPACER to cykliczny festiwal, odbywający się od 2012 roku w długi weekend majowy. Festiwal prezentuje różne formy tańca współczesnego, ze szczególną preferencją współczesnych form teatru tańca, poszerzonych o formy improwizacyjne. Skierowany jest do entuzjastów, teoretyków i praktyków tańca, ale przede wszystkim do szerokiej publiczności.

30 kwietnia – 3 maja