03/07/2018

SEZON NA OGÓRKI 2018 #2

SEZON NA OGÓRKI 2018 #2

Zapraszamy na #2 odcinek „Sezon na ogórki”.

Fiasko pertraktacji  kosmitów ze strachami na wróble

Twarde obrady trwały dwa tygodnie. Ostatecznie obydwu stronom udało się podpisać protokół rozbieżności, a dodatkowo pobić, zwymyślać i zdemolować pomieszczenie na statku kosmicznym, w którym odbywały się negocjacje.

„To już trzecie w tym roku spotkanie, które kończy się w podobny sposób” – powiedział w wywiadzie udzielonym dziennikowi „Zasiali górale owies” jeden z kosmitów biorących udział w obradach. „Nie zrezygnujemy z tworzenia kręgów zbożowych, bo to dla nas jedyna rozrywka na tej planecie. Nie jest też prawdą, jak twierdzą strachy na wróble, że mamy ich pracę w nosie, bo nie mamy nosa. A to całe straszenie wróbli to jedna wielka ściema. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że strachy dogadały się z wróblami i teraz razem robią przekręty zbożowe na wielką skalę”.

Nieoficjalnie wiadomo, że obydwie strony podpisały tajny aneks do protokołu rozbieżności, na mocy którego strachy na wróble nie dostaną ani jednego miejsca w radzie nadzorczej Agencji Rynku Rolnego, a w zamian za to kosmitów odwoła się z władz NASA.

 

Autorem cyklu Sezon na ogórki jest:

Krzysztof Niedźwiedzki
Wieloletni pracownik NCK. A w wolnych chwilach autor i reżyser spektakli teatralnych, oraz książek dla dzieci w każdym wieku.
Właściciel jamnika. Marzenie – własny jacht.