30/08/2017

Sezon na ogórki #13

Sezon na ogórki #13

Wobec zalewu medialnych, często sprzecznych ze sobą informacji, pojawił się pomysł uruchomienia w Nowohuckim Centrum Kultury serwisu, będącego alternatywnym źródłem wiadomości. I tak powstał NCK News.

Informacja dnia:

Pan Wojciech Zawilski, mieszkaniec Kielc, wyrównał rekord świata w ilości wyrzuconych telewizorów z ósmego piętra przez okno w ciągu jednego miesiąca. W lutym tego roku pan Wojciech pozbył się w ten sposób dziesięciu odbiorników telewizyjnych. Za każdym razem powodem takiej reakcji było pokazanie się na ekranie uśmiechniętej twarzy bardzo znanego i powszechnie cenionego polskiego aktora reklamującego kolejny produkt.

W telewizyjnym wywiadzie Zawilski potwierdził, że stać go na więcej, tym bardziej, że rekord pobił w najkrótszym miesiącu roku. Dodatkowo pan Zawilski zapowiedział, że w najbliższym czasie wyrzuci przez okno wszystkie przedmioty reklamowane przez znanego polskiego aktora – meblościankę, tapczan, lodówkę, łazienkowy odświeżacz powietrza, krem nawilżający plecy na noc i własną sztuczną szczękę. Wszystkimi tymi przedmiotami postara się też trafić w samochód sąsiada reklamowany przez aktora.

Kilka dni temu, w czasie nagrywania telewizyjnego wywiadu, pan Wojciech wyrzucił ze studia kamerę, nie mogąc ścierpieć świadomości, że mógłby go oglądnąć bardzo znany polski aktor.

Następne wiadomości już niebawem.

 

Autorem cyklu Sezon na ogórki jest:


Krzysztof Niedźwiedzki
Wieloletni pracownik NCK. A w wolnych chwilach autor i reżyser spektakli teatralnych, oraz książek dla dzieci w każdym wieku. Właściciel jamnika. Marzenie – własny jacht.