25.01.2022

Sensoryka dla smyka – FERIE 2022

Sensoryka dla smyka – FERIE 2022

warsztaty dla dzieci od 1,5 do 3 lat

Stymulowanie zmysłów i wspieranie rozwoju to główny cel zajęć. W programie: zabawy sensomotoryczne, pachnące masy o różnych konsystencjach, zabawy materiałami sypkimi, tory przeszkód i inne atrakcje wspierające procesy integracji sensorycznej. Zajęcia dla rodziców z dziećmi od 1.5 do 3 roku. Na zajęciach wykorzystywane są zarówno specjalistyczne sprzęty do terapii SI, jak i przedmioty z życia codziennego. Każde spotkanie przebiega według ram określających początek, aktywację, relaksację i zakończenie. Aktywności na zajęciach są różnorodne, dlatego każde dziecko znajdzie w nich coś dla siebie. 

 

Prowadzenie:

Katarzyna Wróbel – psycholog, pedagog specjalny, oligofrenopedagog, pedagog wczesnoszkolny, absolwentka promocji zdrowia i profilaktyki uzależnień Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie oraz pedagogiki resocjalizacyjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego, w trakcie studiów podyplomowych z diagnozy i terapii procesów integracji sensorycznej w Centrum Integracji Sensorycznej w Warszawie, trener zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci takich jak: Sensoplastyka ®, SMYKO-multisensoryka ®, GROW with play ©, metoda Ruchu Rozwijającego bazująca na pracy Weroniki Sherborne, instruktorka Polskiej Szkoły Masażu Shantala, terapeuta ręki i zaburzeń motoryki małej, trener grafomotoryki, streetworker, koordynator i wychowawca grup młodzieżowych, animator, instruktorka zajęć na trampolinach Fit and Jump, instruktorka Zumba ® fitness, Zumba ® Kids & Zumba ® Kids Junior.

 

 

 

W budynku NCK obowiązują:
Procedury bezpieczeństwa w Nowohuckim Centrum Kultury w czasie epidemii SARS-COV-2
Uprzejmie prosimy o ich przestrzeganie oraz stosowanie się do instrukcji pracowników NCK.

Okazując – przed wejściem na wydarzenie – aktualny certyfikat COVID lub wypełniając oświadczenie widza NCK sprawiasz, że kultura jest dostępna dla większej liczby osób. Dziękujemy!

Wtorek, 18.01.2022, sala 208
godz. 09:30 - 10:25
godz. 10:30 - 11:25

Wtorek, 25.01.2022, sala 208
godz. 09:30 - 10:25
godz. 10:30 - 11:25

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: EDUKACJA@NCK.KRAKOW.PL