30/07/2017

Rodzinne pływanie 2017

Rodzinne pływanie 2017

Wakacje to najlepsze pora na wybranie się na basen! Wychodząc naprzeciw mieszkańcom, Miasto Kraków wraz z wybranymi ośrodkami sportowymi, zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych rodzinnych lekcjach pływania.

„Rodzinne pływanie” to kolejna odsłona miejskiej kampanii „Kraków stawia na rodzinę” – tym razem zachęcająca do aktywności fizycznej oraz wspólnego spędzania czasu wolnego. W lekcjach mogą wziąć udział rodziny mieszkające na terenie gminy miejskiej Kraków – jedynym warunkiem jest wypełnienie ankiety zgłoszeniowej dostępnej na miejscu zajęć.

Do skorzystania z propozycji przygotowanej specjalnie dla krakowskich rodzin szczególnie zachęca Marzena Paszkot – Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny, pomysłodawczyni i koordynator akcji:

Wspólne, rodzinne spędzanie czasu wolnego jest niezwykle ważne dla wszystkich członków rodziny. Pomaga w budowaniu więzi rodzinnych i angażowaniu się rodziców w zajęcia sportowe i prozdrowotne swoich dzieci. Ponadto udział w akcji będzie zapewne wspaniałą zabawą wakacyjną dla całych rodzin.

Co prawda zbiornik mieszczący się za budynkiem NCK w akcji udziału nie bierze… ale serdecznie zachęcamy do odwiedzenia innego nowohuckiego basenu – Centrum Rozwoju Com Com Zone na ul. Ptaszyckiego.

Więcej informacji o projekcie – lokalizacje, terminy, godziny zajęć <kliknij>