10/10/2017

Ostatnie wolne miejsca

Ostatnie wolne miejsca

Zapisy na zajęcia organizowane w NCK wciąż trwają. Warto przeglądnąć nasza ofertę i wybrać coś dla siebie! Kto wie, może w tym sezonie odkryjecie ukryte talenty albo rozbudzicie niestandardowe zainteresowania?

Spośród szerokiej palety kursów, zajęć i klubów szczególnie polecamy: Kurs kroju i szycia, zajęcia Twórczy przedszkolaka oraz Tai chi chuan – zwłaszcza, że pozostały już ostatnie wolne miejsca.

To zajęcia dla wszystkich osób, które chciałyby nabyć podstawowe umiejętności krawieckie oraz stać się prawdziwymi… projektantami mody! Czy to tej z wybiegów, czy też streetwear’u czy może codziennej, użytkowej.

W NCK czekają nowe, łatwe w obsłudze i intuicyjne maszyny, świeżo wyremontowana pracownia, miejsce w kameralnej grupie oraz wyrozumiała i energiczna instrukorka. Jeśli chcesz się nauczyć korzystać z wykrojów Burdy oraz stworzyć własnoręcznie pierwsze autorskie ubrania – to kurs właśnie da Ciebie!

 

To propozycja dla dzieci w wieku 4-6 lat oraz starszych, które nie tylko rozwijają swoje talenty, uczą jak radzić sobie z emocjami i pracować w grupie, ale także powoli przygotowują się do pójścia do szkoły. W programie między innymi pierwsze przygody w świecie literek i cyferek, oswajanie z figurami geometrycznymi oraz trening komunikacji.

 

Tai chi chuan to starochińska sztuka medytacji i relaksu, praktykowana przez miliony osób. Zajęcia te pozwalają na zharmonizowanie ciała i umysłu, wyzwolenie energii.

Ćwiczenia wykonywane są w spokojnym tempie, przynoszą relaks i ulgę zarówno w strefie fizycznej jak i psychicznej. Może właśnie te zajęcia pozwolą Ci odnaleźć harmonię i siłę? Do wyboru dwie grupy – początkująca i zaawansowana, a do uczestnictwa zapraszamy dorosłych w każdym wieku.

Dział Edukacji
telefon:  12 644 02 66 wew. 35
e-mail: edukacja@nck.krakow.pl