15/06/2020

Nie ma nudy w… domu! #60

Nie ma nudy w… domu! #60

Jeśli możecie sobie obecnie pozwolić na luksus niewychodzenia z domu, bardzo się cieszymy i spieszymy z prawdziwie kulturalną pomocą, jeśli dopadłaby Was nuda!

Cztery lekcje tańca współczesnego online

Zapraszamy serdecznie na cztery lekcje tańca współczesnego, które przeprowadzone zostaną online na Facebooku Krakowskiego Centrum Choreograficznego, przez Monikę Węgrzynowicz i Martę Wołowiec.

17, 22, 24, 29 czerwca (środa, poniedziałek, środa, poniedziałek)
g. 20.00 – 21.0
0
Facebook KCC <kliknij>

Monika Węgrzynowicz i Marta Wołowiec to tancerki związane z Krakowskim Centrum Choreograficznym. Od kilku lat współpracują artystycznie, wykonując i współtworząc spektakle takie jak: “spectral layers of movement”, “Kobiety Wyspiańskiego” i “Naturgemälde”. W latach 2014-2019 wraz z Agatą Moląg działały w obrębie kolektywu Grupa Wokół Centrum. Wcześniej, tancerki Krakowskiego Teatru Tańca. Tańczyły razem w kilkunastu spektaklach, na scenie spotkały się “chyba ze sto razy”. Na zmianę prowadzą lekcje tańca współczesnego dla dorosłych – Pracowni, razem tworzą program grupy i stale wymieniają się spostrzeżeniami, czemu należy poświęcić czas. Choć pracują ze sobą już długo, to lekcje poniedziałkowe i środowe nigdy nie są takie same. Zajęcia nie będą dostępne po zakończeniu transmisji.

 Zajęcia nie będą dostępne po zakończeniu transmisji.

 

Sprawdźcie też koniecznie nasze inne propozycje, które pomogą Wam nie dopuścić do nudy w domu <kliknij>