14.03.2021

„Muzyczne nostalgie” – Big Band Dobczyce

„Muzyczne nostalgie” – Big Band Dobczyce

Muzyka kobietą delikatną jest i z okazji Dnia Kobiet 14-go marca Big Band Dobczyce zagra w Nowohuckim Centrum Kultury łagodne dźwięki i piękne piosenki.

To będzie muzyczna podróż do krainy przebojów w wykonaniu znakomitych muzyków, wokalistów i gości specjalnych. Na ten koncert Big Band Dobczyce przygotował wyjątkowo nastrojowy repertuar. Muzycy zagrają m.in. My Way, What a Wonderful World, A Natural Woman, czy Zacznij od Bacha. Widzów czeka duża dawka energii. Podczas koncertu usłyszycie Państwo utwory w wersjach instrumentalnych i wokalnych. Przygotowany program pobudzi do szalonej zabawy, a także wzruszy pięknymi balladami. 

Zaśpiewają:
Marcin Jajkiewicz – wokal
Piotr Skóra – wokal
Aleksandra Przewoźniak – wokal

Wystąpią soliści:
Władysław Grochot – trąbka
Leszek Nowotarski – saksofon
Wiesław Ochwat – akordeon
Wojciech Wachułka – fortepian
Patryk Szajda – puzon

Big Band Dobczyce – działa od 2008 roku i  dał się poznać w krakowskich klubach jako zespół pełen energii. Ponad 20-stu muzyków łączących pasję muzyczną, zaraża swoją charyzmą publiczność, a solówki instrumentalistów nie dają się zamknąć do przewidywalnej formuły. Na Big Band składa się wiele indywidualności, co sprawia, że wykonanie tego samego utworu praktycznie nigdy nie jest takie samo. Lista utworów wykonywanych przez Big Band Dobczyce jest bardzo długa, toteż nie zdarzyło się jeszcze w historii zespołu, aby wykonał podczas koncertu ten sam zestaw, co ostatnio. 
www.BigBandDobczyce.pl

Niedziela, 14.03.2021, Scena NCK
godz. 17:00

Bilet - 20 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL