30.03.2023

Młodzieżowa grupa tańca współczesnego

Młodzieżowa grupa tańca współczesnego

Grupa tańca współczesnego dla młodzieży w wieku 15-17 lat jest uzupełnieniem stałej oferty edukacyjnej Krakowskiego Centrum Choreograficznego.

Regularne lekcje dwa razy w tygodniu odbywają się w profesjonalnej przestrzeni Studia KCC i prowadzą do przygotowania pokazu scenicznego. Na zajęciach korzystamy z techniki tańca współczesnego, elementów pracy w podłodze i improwizacji, ćwiczeń sprawnościowych i pracy grupowej. Kładziemy nacisk na zrównoważony rozwój fizyczny młodych tancerzy, kształtowanie dobrych nawyków oraz świadomości ciała.

Zajęcia są skierowane do osób z doświadczeniem tanecznym.  Z dbałości o jakość i komfort zajęć, pierwszy miesiąc (październik) jest miesiącem na obustronną decyzję co do uczestnictwa w zajęciach przez cały sezon. Prowadzące grupy mają dzięki temu możliwość by poznać grupę oraz ewentualnie zasugerować przeniesienie do grupy o innym poziomie zaawansowania. Przez pierwszy miesiąc również uczestnicy mają szansę poznać prowadzącą, przebieg zajęć oraz podjąć decyzję o dalszej chęci uczestnictwa.

 

ZA MNĄ!
choreografia Aleksandra Honza
fot. Klaudyna Schubert

Karolina Graca, Aleksandra Honza

zajęcia:

od 05.10.2021 do 22.06.2023, Studio KCC
wtorek, czwartek, 19:30 - 21:00

140 zł - opłata miesięczna

Krakowskie Centrum Choreograficzne
telefon: 12 644 02 66 wew. 20
e-mail: KCC@NCK.KRAKOW.PL

podobne zajęcia