15.05.2024

Michał Leja – program „Chciałbym się mylić”

Michał Leja – program „Chciałbym się mylić”

Michał Leja to stand-uper, improwizator i twórca wielu formatów komediowych (m.in. „Encyklopedia stand-upu”, „Michał Leja Show”, „Mini Leja Show”, „Z kartki”), który szturmem zdobył sympatię publiczności w całej Polsce oraz uznanie środowiska komediowego. Niecodzienne spojrzenie na świat, świetna interakcja z publicznością oraz otwartość na inne formy sprawiają, że każdy występ Michała to rozrywka na najwyższym poziomie. Brał udział w największych trasach stand-upowych (m.in. Please Stand-up, Gala Stand-upu), a solowo zrealizował do tej pory 4 programy stand-upowe: „Laugh Out Loud” (Netflix, 2016), „Wszystko Pod Kontrolą” (youtube, 2018), „Bezbek” (2019) oraz „Anatomia” (youtube, 2022).

Aktualnie prezentuje swój najnowszy solowy program „Chciałbym się mylić”, który jest połączeniem niecodziennego spojrzenia na świat, ogromnej dawki dobrego humoru oraz interakcji z publicznością.

 

ORGANIZATOR – Agencja Artystyczna Jan Malinowski

Środa, 15.05.2024, Scena NCK
godz. 19:00

Bilet - 69 zł

Biuro Organizacji Widowni
telefon: 12 644 02 66 wew. 55
e-mail: REZERWACJA@NCK.KRAKOW.PL

Osoby z niepełnosprawnością ruchową prosimy o wcześniejszy kontakt z Biurem Organizacji Widowni w celu wyznaczenia miejsc.
Pierwszy i drugi rząd widowni Sceny NCK jest wyposażony w pętlę indukcyjną dla osób słabosłyszących.