16/01/2017

Wylicytuj koszulkę Karola Bieleckiego!

Wylicytuj koszulkę Karola Bieleckiego!

25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale Orkiestra wciąż gra i cały czas można włączyć się do udziału w zbiórce. Zapraszamy do licytacji koszulki reprezentacji Polski w piłce ręcznej, która należała do niezwyciężonego Karola Bieleckiego!

Koszulka z 2008 roku – okresu igrzysk olimpijskich w Pekinie. Biało-czerwone barwy, szare wstawki, z tyłu nazwisko i numer gracza, autentyczna koszulka meczowa, o czym świadczą lekko nadwyrężone szwy – efekt zaciętej gry i przepychanek w kole. Zapraszamy do licytacji w serwisie allegro: http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-reprezentacji-polski-karola-bieleckiego-i4115515 <kliknij> – cały dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

Karol Bielecki – lewy rozgrywający, uczestnik igrzysk olimpijskich 2008 (Pekin), wicemistrz świata 2007, brązowy medalista mistrzostwa świata w 2009 i 2015 roku. Karierę seniorską rozpoczynał w Wiśle Sandomierz, grał także w S.C. Magdeburg oraz Rhein-Neckar Loewen, od 2012r. w barwach Vive Turon Kielce.

Mamy nadzieję, że gorące emocje z wczorajszego koncertu zespołów artystycznych na Scenie NCK przeniosą się na udział w naszej licytacji! Jeszcze tylko 5 dni! Grajmy razem – po raz dwudziesty piąty!

bielecki dół posta