07/04/2022

„Kraków w formie” powraca!

„Kraków w formie” powraca!

Wraz z długo wyczekiwaną przez wszystkich wiosną wracamy z kampanią rekreacyjną „Kraków w formie”. Ruch, aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia znów stawiamy na pierwszym miejscu. Przed nami bardzo sportowy czas. Chodźmy na pole!

 

Na dobry początek

Rozruszamy zastane zimowym okresem kości! W zakładce „sport i zdrowie” na stronie krakow.pl  znajdziesz porady trenerów i fizjoterapeutów. Wszystko po to, aby w pełni zmotywowani do działania, z dużą dawką wiedzy ruszyć do aktywności fizycznej na zewnątrz, gdy zrobi się już naprawdę ciepło.

 

Z pełną energią!

Drugi etap kampanii rozpocznie się w czerwcu i potrwa do końca września. Spotkamy się na Wielkim Maratonie Fitness, zajęciach wspinaczki skałkowej, szkoleniach kajakarskich, rekreacji na deskach SUP, a nawet spływie kajakowym rzeką Dłubnią. To oczywiście tylko część z planów Organizatorów, o wszystkich, będą informować na bieżąco.

 

Warto przypomnieć, że kampania rekreacyjna to kolejny duży miejski projekt, który pod jednym szyldem skupia działania wielu wydziałów Urzędu Miasta oraz miejskich jednostek, które realizują zadania z zakresu sportu i aktywnego wypoczynku. W kampanię rekreacyjną zaangażowane są wydziały: Edukacji, Gospodarki Komunalnej, Zdrowia i Polityki Społecznej, Komunikacji Społecznej oraz jednostki: Zarząd Zielni Miejskiej, Zarząd Infrastruktury Sportowej i Zarząd Transportu Publicznego.