19.01.2017

Klub Super Mama – pozwól dziecku poczuć FLOW. Pływanie niemowląt bez tajemnic

Klub Super Mama – pozwól dziecku poczuć FLOW. Pływanie niemowląt bez tajemnic

 

Podczas spotkania dowiecie się skąd w ogóle powstał pomysł pływania niemowląt, jakie wrodzone odruchy wykorzystujemy, czego Mały Pływak może się nauczyć, jakie są przeciwwskazania i jak przygotowywać się do pływania w domu już od pierwszych dni życia.

Natalia Wielgus – założycielka szkoły FLOW, instruktorka pływania, pilates i ruchu rozwijającego metodą Sherborn, wieloletni członek Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt. Prywatnie mama kilkumiesięcznej Maliki.

Zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla najmłodszych prowadzę od 9-ciu lat, czerpiąc z tego mnóstwo radości i osobistej satysfakcji. Każdą lekcję staram się urozmaicać nowymi ćwiczeniami i przyborami, dlatego szukam wciąż inspiracji i zdobywam wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach w Polsce i za granicą. Wspieranie rozwoju psychoruchowego Małych Pływaków, wprowadzanie ich w sposób przyjazny w wodny świat jest dla mnie połączeniem działania przyjemnego z pożytecznym. Wierzę, że to czego uczę małe dzieci na zajęciach jest podarunkiem dla nich na całe życie.

Natalia Wielgus

Czwartek, 19.01.2017, sala kameralna 203
godz. 11:30

Wstęp wolny

Dział Oświatowy
telefon: 12 644 02 66 wew. 35
e-mail: oswiatowa@nck.krakow.pl