08.12.2023

Klub Super Mama – spotkanie: Biblioteka maluszka – jak rozpocząć przygodę z książkami od najmłodszych lat?

Klub Super Mama – spotkanie: Biblioteka maluszka – jak rozpocząć przygodę z książkami od najmłodszych lat?

spotkanie poprowadzi Anna Krauzowicz

Czytelnicze warsztaty mające na celu wspomóc rodziców spodziewających się potomstwa oraz posiadających małe dzieci w rozbudzeniu ciekawości książkami. Podczas spotkania odpowiemy na pytania: na co zwracać uwagę podczas wybierania książek dla maluchów? jakie książki wybierać, aby wspierać rozwój poznawczy i emocjonalny dziecka, a jakie pozycje przydadzą się w sytuacjach życiowych np. wizyty u lekarza, mycie zębów, dzielenie się? Spróbujemy też odnaleźć odpowiedź na pytanie, w jaki sposób organizować biblioteczkę w swoim domu. Na spotkaniu będzie też szansa na przeglądnięcie wartościowych książek dostosowanych do możliwości poznawczych małych dzieci. Pod koniec wspólnie wyruszymy na przygodę z wybraną książką, aby w sposób przekonać się, że książki mają niezwykłą moc.

Anna Krauzowicz – z wykształcenia pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny. Doświadczenie pracy z małymi dziećmi zdobywa pracując w klubach rodziców, żłobkach i przedszkolach. Ukończyła kursy: integracji sensorycznej, terapii ręki, logorytmiki, senosplastyki, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborn, Biblioterapii, kurs pomelody, kurs animatora czasu wolnego. Swoje kwalifikacje i umiejętności na bieżąco podnosi uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach, konferencjach i kursach związanych z rozwojem małych dzieci.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy, nowych umiejętności, wymiany doświadczeń i wzajemnego wspierania się w rodzicielstwie. Zapraszamy rodziców i opiekunów na spotkania warsztatowe i wykłady, których celem jest wspomaganie rozwoju dziecka, zrozumienie jego potrzeb, budowanie mocnych i zdrowych więzi emocjonalnych oraz wzmacnianie kompetencji wychowawczych.
Więcej informacji o Klubie <kliknij>

Piątek, 08.12.2023, sala kameralna 203
godz. 10:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 36
e-mail: KLUBSUPERMAMA@NCK.KRAKOW.PL