14.04.2021

Klub Super Mama – spotkanie online: Jeśli nie kary i nagrody – to co? Droga do rodzicielstwa bezwarunkowego

Klub Super Mama – spotkanie online: Jeśli nie kary i nagrody – to co? Droga do rodzicielstwa bezwarunkowego

Wykład online Joanny Wilk

Podjąłeś decyzję o tym, że nie chcesz karać i nagradzać swojego dziecka, a jednocześnie cały czas nie potrafisz zareagować inaczej?
Podczas spotkania wskażemy konkretne rozwiązania, które stanowią alternatywę dla kar i nagród, i otwierają przed rodzicami zupełnie nową perspektywę rodzicielstwa, które nie stawia warunków.

 

Joanna Wilk – certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców, z wykształcenia pedagog i nauczyciel wychowania przedszkolnego, a prywatnie szczęśliwa żona i mama Michasia i Kuby. Tworzy w sieci przestrzeń wsparcia rodzicielstwa w duchu Pozytywnej Dyscypliny. Znajdziesz ją na Facebooku pod nazwą Rodzicielski Szlak – Joanna Wilk oraz w grupie Schronisko na Rodzicielskim Szlaku, gdzie w formie wpisów i organizowanych LIVEów towarzyszy rodzicom w duchu Pozytywnej Dyscypliny, w codziennych wyzwaniach wychowawczych.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 14.04.2021, Facebook NCK
godz. 10:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 36
e-mail: KLUBSUPERMAMA@NCK.KRAKOW.PL