17.03.2021

Klub Super Mama – spotkanie online: Kary i nagrody – co z nimi nie tak?

Klub Super Mama – spotkanie online: Kary i nagrody – co z nimi nie tak?

Wykład online Joanny Wilk

Kary i nagrody wydają się często oczywistością w rodzicielskiej codzienności. Tak zostaliśmy wychowani i tak wychowujemy. Powtarzamy schematy naszych rodziców, bardzo często mechanicznie kopiujemy ich zachowania i słowa. Warto jednak mieć świadomość, że zarówno kary, jak i nagrody wywołują konkretne konsekwencje dla życia naszych dzieci i naszych relacji z nimi. Podczas webinaru opowiemy o tym, czym skutkują kary i nagrody w budowaniu relacji z dzieckiem i dlaczego warto z nich definitywnie zrezygnować.

 

Joanna Wilk – certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców, z wykształcenia pedagog i nauczyciel wychowania przedszkolnego, a prywatnie szczęśliwa żona i mama Michasia i Kuby. Tworzy w sieci przestrzeń wsparcia rodzicielstwa w duchu Pozytywnej Dyscypliny. Znajdziesz ją na Facebooku pod nazwą Rodzicielski Szlak – Joanna Wilk oraz w grupie Schronisko na Rodzicielskim Szlaku, gdzie w formie wpisów i organizowanych LIVEów towarzyszy rodzicom w duchu Pozytywnej Dyscypliny, w codziennych wyzwaniach wychowawczych.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 17.03.2021, Facebook NCK
godz. 10:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 36
e-mail: KLUBSUPERMAMA@NCK.KRAKOW.PL