17.02.2021

Klub Super Mama – spotkanie online: POZYTYWNA DYSCYPLINA – Jak rozmawiać z dzieckiem bez nakazów, krzyku i pouczeń?

Klub Super Mama – spotkanie online: POZYTYWNA DYSCYPLINA – Jak rozmawiać z dzieckiem bez nakazów, krzyku i pouczeń?

Wykład online Joanny Wilk

Rodzicielstwo to niewątpliwie jedno z największych wyzwań naszego życia.

Pragniemy budować z naszymi dziećmi relacje oparte na wzajemnym szacunku, miłości i współpracy ale niejednokrotnie brakuje nam wiedzy i narzędzi, które pozwoliłyby nam reagować w sposób, który rzeczywiście służy osiąganiu tych celów.

Zapraszam serdecznie na wykład „Jak rozmawiać z dzieckiem bez nakazów, krzyku i pouczeń” podczas którego powiem dlaczego nie służą one naszym relacjom i co, z perspektywy Pozytywnej Dyscypliny, możemy zrobić, żeby nasza komunikacja z dzieckiem wychodziła naprzeciw potrzebom zarówno dziecka, jak i naszym własnym.

 

Joanna Wilk – certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców, z wykształcenia pedagog i nauczyciel wychowania przedszkolnego, a prywatnie szczęśliwa żona i mama Michasia i Kuby. Tworzy w sieci przestrzeń wsparcia rodzicielstwa w duchu Pozytywnej Dyscypliny. Znajdziesz ją na Facebooku pod nazwą Rodzicielski Szlak – Joanna Wilk oraz w grupie Schronisko na Rodzicielskim Szlaku, gdzie w formie wpisów i organizowanych LIVEów towarzyszy rodzicom w duchu Pozytywnej Dyscypliny, w codziennych wyzwaniach wychowawczych.

 

Klub Super Mama to miejsce spotkań, zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Zapraszamy mamy z dziećmi na spotkania warsztatowe z zakresu pielęgnacji i wspierania rozwoju dziecka, zabaw podłogowych, przygotowania dziecka do kontaktu z wodą, psychologii, żywienia, stylizacji, fotografii, jogi i pierwszej pomocy. Klub funkcjonuje w ramach projektu „Kluby Rodziców” uruchomionego przez Urząd Miasta Krakowa, którego celem jest wspieranie rodzin z dziećmi oraz oczekujących na potomstwo.

Więcej o Klubie <kliknij>

Środa, 17.02.2021, Facebook NCK
godz. 10:00

Dział Edukacji
telefon: 12 644 02 66 wew. 36
e-mail: KLUBSUPERMAMA@NCK.KRAKOW.PL