23.04.2015

Kabaret Ani Mru Mru

23 kwietnia 2015 r. (czwartek), godz. 1900, sala teatralna

„Jak się nie da, a bardzo się chce… to można!” to widowisko z wszystkim tym, co w kabarecie najlepsze – atrakcyjnie dobrane tematy skeczy, niepodrabialna gra i pointy trafiające w punk, a wszystko podane w charakterystycznej dla Ani Mru-Mru najlepszej jakości. Widzowie będą mogli poznać życie szczęśliwego narzeczonego i niezadowolonego męża, znajdzie się też coś dla miłośników zwierząt i fanów sportów walki. Część spośród wybranych skeczy była zaprezentowana podczas ubiegłorocznego rybnickiego festiwalu RYJEK, z którego kabaret Ani Mru-Mru wrócił z większością możliwych od zdobycia nagród, co może być doskonałą rekomendacją poziomu najnowszego programu. Najlepiej jednak wyrobić sobie własną opinię i zobaczyć „Jak się nie da, a bardzo się chce… to można!” na żywo.

Ani Mru Mru w składzie Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek to obecnie jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Jest laureatem najważniejszych nagród wszystkich kabaretowych przeglądów i festiwali. Młody, aktywny, kreatywny, a przede wszystkim śmieszny, wielokrotnie uświetniał swoimi występami kabaretony, gale telewizyjne, jubileusze oraz inne prestiżowe wydarzenia.

Pochodzą z Lublina. Nie są spokrewnieni. Największe przystojniaki wśród kabareciarzy i najlepsi kabareciarze wśród przystojniaków. Kupują serca widowni od pierwszego wejrzenia, zwłaszcza jej damskiej części. Są zaprzeczeniem stwierdzenia, że najbardziej beznadziejny zespół rockowy ma więcej gotowych na wszystko fanek niż najlepszy nawet kabaret. Ani Mru Mru mają mnóstwo fanek i fanów w całym kraju. A także poza nim.

  • Marcin Wójcik
    Znany też jako Stanisław Dziąsło. Pomysłodawca i założyciel formacji. Najpopularniejszy tleniony blondyn w Polsce.
  • Michał Wójcik
    Kabareciarz i mim w jednej osobie. Obdarzony niezwykłym urokiem osobistym. Potrafi z przekonaniem zagrać zarówno Tofika, jak i gumową lalkę.
  • Waldemar Wilkołek
    Dźwiękowiec, osoba „do wszystkiego” i podpora moralna grupy. No cóż… jaka podpora, taka moralność…

Bilety: 70 zł

baton kup bilet

Informacje i zamówienia:
Biuro Organizacji Widowni
tel. 12 644 02 66 wew. 55
e-mail:rezerwacja@nck.krakow.pl
Kasa czynna od poniedziałku do soboty w godz. 830-2000
oraz na godzinę przed spektaklem
tel. 12 644 02 66 wew. 56

Czwartek, 23.04.2015