27.03.2023

Hartownia

Hartownia

Grupa tańca współczesnego dla dzieci w wieku 11-14 lat, będąca rozwinięciem pracy Małego Teatru Ruchu, jak i propozycją dla młodych osób chcących rozpocząć swoją taneczną drogę w Krakowskim Centrum Choreograficznym – prężnie działającym miejscu dedykowanym sztuce tańca. Lekcje (dwa razy w tygodniu) bazują na technice tańca współczesnego, wspomaganej ćwiczeniami, koordynacyjnymi, sprawnościowymi i rozciągającymi. Zajęcia będą wzbogacane praktyką improwizacji solowej i w grupie. W ramach programu Hartownia pracuje w profesjonalnej przestrzeni Studia KCC, przygotowując się do występowania na scenie – pod koniec sezonu prezentuje się w swoim pokazie.

Młodzi tancerze będą uczyć się zdrowego trybu życia, dbania o własne ciało, formę i kondycję. Ważnym elementem programu jest budowanie umiejętności pracy w grupie, współdziałanie, radzenie sobie ze stresem oraz pielęgnowanie koleżeństwa i wzajemnego wsparcia.

 Z dbałości o jakość i komfort zajęć, pierwszy miesiąc (październik) jest miesiącem na obustronną decyzję co do uczestnictwa w zajęciach przez cały sezon. Prowadzące grupy mają dzięki temu możliwość by poznać grupę oraz ewentualnie zasugerować przeniesienie do grupy o innym poziomie zaawansowania. Przez pierwszy miesiąc również uczestnicy mają szansę poznać prowadzącą, przebieg zajęć oraz podjąć decyzję o dalszej chęci uczestnictwa.

 

Więcej o Hartowni:
www.nck.krakow.pl/kcc <kliknij>

Karolina Graca

zajęcia:

od 03.10.2022 do 21.06.2023, Studio KCC
poniedziałek, środa, 17:00 - 18:15

140 zł - opłata miesięczna
530 zł - opłata semestralna

Krakowskie Centrum Choreograficzne
telefon: 12 644 02 66 wew. 20
e-mail: kcc@nck.krakow.pl

podobne zajęcia