14/01/2020

Ferie 2020 – propozycje nie do odrzucenia!

Ferie 2020 – propozycje nie do odrzucenia!

Zapraszamy na dwa tygodnie wypełnione atrakcjami wszelakimi – oczywiście w NCK!
Festiwal Teatrów dla dzieci, ślizgawki na plenerowym lodowisku, warsztaty artystyczne wszelkiego rodzaju… u nas nie ma nudy. Zapraszamy dzieci i dorosłych, tych, którzy już znają nasze zajęcia i warsztaty i chcą rozwijać swoje talenty, ale też i tych, którzy muszą odkryć „co im w duszy gra”.

 

Po pierwsze: Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

Kolejna edycja Wielkiej Teatralnej Przygody dla Najmłodszych. Ania z Zielonego WzgórzaCalineczkaPiaskowy WilkAki – to tylko kilkoro ukochanych bohaterów młodych czytelników, którzy na dwa tygodnie ferii postanowili przenieść się z książek prosto na Scenę NCK! W tym roku – specjalnie na życzenie publiczności – wprowadziliśmy do programu spektakle popołudniowe: już pierwszego dnia festiwalu na Scenie pojawi się ulubiona bohaterka maluchów Świnka Peppa (27 stycznia, poniedziałek, g. 16.00), a na zakończenie teatralnych ferii Gdański Teatr Miniatura przeniesie nas do świata znanego z opowiadań Stanisława Lema („Bajki robotów” – 9 lutego, niedziela, g. 17.00). Podsumowaniem wydarzenia jest plebiscyt na Najlepszy Spektakl, w którym jurorami są same dzieciaki! W ramach wydarzeń towarzyszących przygotowaliśmy dla najmłodszych wraz z rodzicami serię warsztatów – teatralnych, artystycznych, edukacyjnych.

<więcej informacji – kliknij>

 

Po drugie: warsztaty, zajęcia i spotkania

Zapraszamy na zajęcia cykliczne i warsztaty, w których można wziąć udział jednorazowo. Proponujemy:

 

Po trzecie: LODOWISKO

Do zimowej zabawy zapraszamy małych (dla których przygotowaliśmy specjalne pingwinki i kaski) i dużych, początkujących i zaawansowanych. Czekamy na piruety, skoki i pokazowe wywrotki.
<więcej informacji – kliknij>

 

Program ferii do wydruku:
Ferie 2020 <kliknij>