17/02/2020

Zostań Ambasadorem Lokalnej Partycypacji!

Zostań Ambasadorem Lokalnej Partycypacji!

Ambasadorem Lokalnej Partycypacji może zostać każdy chętny mieszkaniec i mieszkanka Krakowa. Program jest skierowany do osób, które ukończyły 16.rok życia.

Każdy Ambasador będzie miał za zadnie wskazać obszar Krakowa (osiedle, klika ulic, mała część dzielnicy) w którym  razem z jego mieszkańcami  będzie diagnozował lokalne potrzeby i przygotowywał pomysły na propozycje m.in. zadań do budżetu obywatelskiego.  Ambasador otrzyma również możliwość wybrania form partycypacji, które są mu najbliższe i w ramach których chciałby realizować swoje działania. Może to być budżet obywatelski, inicjatywa lokalna, konsultacje społeczne.
Zostając Ambasadorem Lokalnej Partycypacji otrzymają Państwo  m.in. możliwość aby wypracowane podczas spotkań szkice propozycji zadań do budżetu obywatelskiego miasta Krakowa edycja 2020, zostały wstępnie skonsultowanie z przedstawicielami jednostek weryfikujących.

Szczegółowe informacje:
https://bit.ly/2HtyJ5r

Aby zostać Ambasadorem Lokalnej Partycypacji wystarczy od 10 lutego do 23 lutego wysłać wypełniony i podpisany formularz na adres: budzetobywatelski@um.krakow.pl

 

Program Ambasador Lokalnej Partycypacji, jest częścią programu Wspólne Projekty 2020. Szczegóły programu już wkrótce na naszej stronie www.budzet.krakow.pl

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.budzet.krakow.pl oraz pod numerem
tel: 12 616 7828