24.10.2015

Zmień jedzenie i wróć do zdrowia

Zmień jedzenie i wróć do zdrowia

Jak odzyskać pełne zdrowie i żyć świadomie? Wystarczy zastosować Dietę Dobrych Produktów (DDP) stworzoną przez dr Ewę Bednarczyk-Witoszek. Zapraszamy na warsztaty dotyczące mechanizmów działania i metod DDP. Dowiedz się, jak w prosty sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe – co i jak jeść, by cieszyć się pełnym zdrowiem i doskonałym samopoczuciem. Spotkanie dedykowane jest nie tylko osobom indywidualnym, ale również dietetykom oraz lekarzom o wszystkich specjalnościach.

Prowadzenie: dr Ewa Bednarczyk-Witoszek

bednarczyk-witoszekLek. med. Ewa Bednarczyk-Witoszek jest specjalistą laryngologiem. Ma certyfikat nr 13 uprawniający do udzielania porad w zakresie diety optymalnej. Diety w różnych dziedzinach medycyny zgłębia już od 25 lat.
Po 15 latach stosowania i obserwowania na sobie Diety Optymalnej stworzyła swoja własną, doskonalszą pod względem korzyści prozdrowotnych dietę. Wnioski Pani Ewy opierają się na obserwacji korzystnych efektów u pacjentów stosujących jej zalecenia. W wielu wypadkach proponowana dieta pokrywa się z Dietą Optymalną, jednak wedle doświadczenia Pani Bednarczyk-Witoszek lepsze rezultaty daje się osiągnąć poprzez odejście od diety łącznej. Oznacza to, że jednego dnia spożywamy jedynie jeden rodzaj białek.

Jej najnowsza książka „Dieta Dobrych Produktów” to podstawowa pozycja dla osób, które dążą do długowieczności i pragną korzystać z dobrego zdrowia oraz pełni własnych możliwości. W książce znajdą Państwo klasyfikację produktów żywieniowych po względem korzyści (lub szkody) jakie przynoszą organizmowi. Książka ujmuje człowieka i jego zdrowie w sposób całościowy, wyróżniając się dzięki temu spośród innych pozycji o tej samej tematyce. Autorka obala wiele znanych powszechnie mitów typu „produkty bogatoziarniste są zdrowe”, by ukazać nam to co służy naszemu zdrowiu naprawdę.

Ilość miejsc ograniczona.

Sobota, 24.10.2015

150 zł