09/05/2017

Alternatywny Festiwal 2017

Alternatywny Festiwal 2017

Zdrowie – Rozwój – Wiedza

27 – 28 maja

 

W ostatni weekend maja, w Nowohuckim Centrum Kultury, odbędzie się trzecia edycja Alternatywnego Festiwalu. W każdym człowieku drzemią całe pokłady możliwości, z których nie zdajemy sobie sprawy. I właśnie dlatego warto poznać jakimi metodami można skutecznie dbać o sprawę najważniejszą – własne zdrowie, dodatkowo rozwinąć osobowość i wejść w posiadanie większej wiedzy o otaczającym nas świecie. Uczestników festiwalu przez te alternatywne obszary ludzkiej osobowości i nieznanych zjawisk przeprowadzać będą najwybitniejsi polscy specjaliści oraz goście z zagranicy.

Dodatkową atrakcją będą alternatywne targi, m.in. – naturalne kosmetyki polskie i tybetańskie, produkty medycyny naturalnej oraz parafarmaceutyki, tematyczne książki i muzyka relaksacyjna, antyradiatory i neutralizatory negatywnego promieniowania, a także diagnostyka stanu zdrowia.

Zapraszamy wszystkich tych, dla których nieznane jest… intrygujące.

Spośród dużej ilości festiwalowych propozycji zwracamy uwagę na kilka.

Rozpoznanie siebie samego, swego charakteru i swoich zachowań, w oparciu o podstawy funkcjonowania naszego mózgu wg Modelu Tri-Anthropo-Type Paschalidis
Każdy z nas poszukuje sposobu, by zrozumieć siebie samego i swoich najbliższych, utrzymać harmonię z otaczającym nas światem i pozostać w pełni zdrowia. A to spotkanie temu właśnie służy.

Moja droga do życia bez chorób – samoleczenie, samozdrowienie i samoistna regeneracja
Czy życie bez chorób jest możliwe? Zwłaszcza  jeśli przyroda i szerzej natura bezwzględnie faworyzują organizmy, która są w stanie samoistnie się regenerować, a ingerencja medycyny klasycznej skutecznie niszczy procesy, w które świat natury wyposażył wszystkie żyjące istoty.

Wysokie wibracje w ciele – od balansu wewnątrz do spokoju na zewnątrz
Warsztat poświęcony pogłębionej pracy z ciałem i jego pamięcią komórkową. Służący poznaniu technik i narzędzi do skutecznego radzenia sobie z nadmiernym stresem, natłokiem myśli, bezsennością, czy nałogowymi i kompulsywnymi zachowaniami.

Warto zainwestować w zdrowie rozwój i wiedzę.
Pełny program na: www.alternatywnyfestiwal.pl