26.04.2020

Warsztaty taneczne z Israelem Alonim

Warsztaty taneczne z Israelem Alonim

WYDARZENIE ODWOŁANE – przepraszamy za utrudnienia.

W kwietniu po raz kolejny będziemy gościć Israela Aloniego, który poprowadzi warsztaty tańca współczesnego dla osób początkujących i zaawansowanych.

Każdy z trzech dni warsztatowych rozpocznie się zajęciami OPEN dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcja OPEN to godzinny warsztat – rozgrzewką i intensywna praca ruchowa, które są podstawą treningu tanecznego. Później tancerze średnio i zaawansowani będą kontynuować pracę z Israelem w ramach 1,5 godzinnego warsztatu tańca współczesnego.

Metoda pracy:
Warsztaty będą wprowadzeniem do praktyki ruchowej Aloniego, która wykorzystuje ogromny potencjał umysłu w zakresie tworzenia i odkrywania w stanie snu bądź na granicy pomiędzy rzeczywistością, a światem fantazji. Praktyka ta wykorzystuje podążanie za kreatywnością umysłu, aby poczuć się wyzwolonym w swoim w ciele, jednocześnie szanując i honorując swoje fizyczne ja. Sensoryczne i dotykowe atrybuty podejścia ruchowego Aloniego przekładają się na poczucie zadowolenia i satysfakcji u osoby tańczącej. Warsztaty dadzą uczestnikom możliwość odkrycia alternatywnych sposobów podejścia do ciała i zminimalizowania poziomu wysiłku i napięcia poprzez podążanie za wielowymiarowością kreatywnego umysłu. Aloni rozwija własne podejście do ruchu poprzez ciągłe badania prowadzone pod hasłem The I.Aloni Experience.

 

Karta zgłoszenia:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHl-HAoGHAISVWlnN8w9gtK2lG8Qu2KYx8YPsGUMtc75h5FQ/viewform

Regulamin:
REGULAMIN_Israel Aloni_Warsztaty

Piątek, 24.04.2020, sala C-4
godz. - WYDARZENIE ODWOŁANE - przepraszamy za utrudnienia.

Sobota, 25.04.2020, sala C-4
godz. - WYDARZENIE ODWOŁANE - przepraszamy za utrudnienia.

Niedziela, 26.04.2020, sala C-4
godz. - WYDARZENIE ODWOŁANE - przepraszamy za utrudnienia.

Informacje i zapisy: