09.03.2014

Warsztaty GaGa

8-9 marca 2014 r. (sobota, niedziela), godz. 900-1600, studio C4

Warsztaty GaGa z Natalią Iwaniec

GaGa – nie jest techniką taneczną samą w sobie, lecz innowacyjną praktyką, pozwalającą na robienie znacznych postępów w technikach jakie ćwiczymy na co dzień. Dzięki pracy wykorzystującej wyobraźnię i zmysły, można odnaleźć zupełnie nowe drogi dla własnego tańca i zaskoczyć swoje ciało. GaGa zachęca do skupienia, do koncentracji na indywidualnych odczuciach, kieruje uwagę na poszczególne części ciała. Daje komfort samodzielnej pracy w pełnej energii grupie. Dzięki temu można przełamać lęk przed improwizacją i nieskrępowanym poruszaniem się. Metoda GaGa pozwala wniknąć w głąb własnego ciała, by odnaleźć jego naturalne ścieżki, poszerzyć język ruchowy, pozbyć się nawyków i kalek tanecznych, uelastycznić stawy.
Jeśli chcesz przekroczyć z nami barierę zmęczenia, by odnaleźć prawdziwą przyjemność w pogłębianiu odczucia własnego ciała i poszerzaniu jego możliwości -to te warsztaty są dla ciebie.

GaGa DANCERS – zajęcia skierowane do osób zajmujących się tańcem; w ich toku pojawiać się będą pojęcia i elementy techniki tańca klasycznego.

GaGa PEOPLE – zajęcia przeznaczone dla wszystkich – tancerzy oraz osób nie posiadających doświadczenia tanecznego. Dla tych, którzy mają odwagę i chcą spróbować poruszać się w kreatywny sposób. Nie jest wymagana znajomość żadnej techniki tanecznej!

IMPROWIZACJA Z ELEMENTAMI CHOREOGRAFII – zajęcia, na których metoda GaGa zostanie użyta w konkretnej strukturze improwizacyjnej lub choreograficznej. Lekcja będzie wykorzystywać wszystkie informacje, przekazywane na zajęciach GaGa people i GaGa dancers.

karnet DANCERS:
180 zł – przy wpłacie do 27 lutego 2014 r.
230 zł – przy wpłacie od 28 lutego 2014 r.
karnet obejmuje 10 godz. zajęć, w tym: 2 lekcje GaGa dancers + 2 lekcje GaGa people + 4 lekcje improwizacji z elementami choreografii.

karnet PEOPLE:
140 zł – przy wpłacie do 27 lutego 2014 r.
180 zł – przy wpłacie od 28 lutego 2014 r.
karnet obejmuje 7,5 godz. zajęć, w tym: 2 lekcje GaGa people + 4 lekcje improwizacji z elementami choreografii.

jeden blok zajęć:
60 zł – opcja dostępna dopiero od 28 lutego!
obejmuje 2,5 godz. zajęć, w tym: lekcja GaGa dancers / GaGa people + lekcja improwizacji z elementami choreografii

jedna lekcja trwa 1 godzinę 15 minut

Uwaga: karnety DANCERS dostępne są jedynie dla tancerzy średniozaawansowanych i zaawansowanych! Dla osób z niewielkim doświadczeniem tanecznym lub początkujących przeznaczony jest karnet PEOPLE.

Lekcje Improwizacji z elementami choreografii nie są dzielone na poziomy zaawansowania – są adresowane do wszystkich uczestników.

Możliwość wykupu pojedynczej lekcji jedynie w miarę wolnych miejsc!
Pierwszeństwo w zgłoszeniach na warsztaty mają osoby wykupujące karnety.

więcej informacji:
www.krakowskiecentrumchoreograficzne.pl
https://www.facebook.com/krakowskiecc

gaga

Sobota, 08.03.2014

Niedziela, 09.03.2014